COLORLITE

Oficialiai įkurta 2003 m., tačiau įmonės sėkmės ištakos siekia 1997 m.

Kai šviesos diodai (LED) iš paprasto, mažo intensyvumo šviesos šaltinio virto itin galingu šviesos šaltiniu, kuris buvo tvirtas, pasižymėjo panašiomis mažomis energijos sąnaudomis ir beveik begaliniu tarnavimo laiku. Tuo metu šviesos diodai sukėlė revoliuciją apšvietimo pramonėje – ir mums kilo mintis pasinaudoti šia pažanga ir sukurti naują spalvų matavimo sistemą profesionaliu lygmeniu.

Hanoverio taikomųjų mokslų universiteto doktorantas Davidas Pryoras kartu su pramonės partneriu iš Leipcigo sukūrė spektrofotometrą sph850, kuriame įdiegtas naujasis šviesos diodas. Naudojant šių baltos ir mėlynos spalvos šviesos diodų derinį buvo gaunama ryški balta šviesa mėginiams apšviesti. Atsispindėjusios šviesos analizė atlikta naudojant naują mikrosistemos spektrometro komponentą.

Naujojoje sistemoje 2002 m. buvo įdiegti optiniai kabeliai ir visiškai naujas naujoviškas spektrofotometras. 2003 m. ColorLite pradėjo veiklą Vokietijoje, turėdama unikalų pardavimo pasiūlymą – kurti, gaminti ir parduoti spalvų matavimo prietaisus. Naujoji sistema pasižymėjo ypatingu lankstumu, nes turėjo iki tol nežinomą mažą zondo galvutę, kuri lanksčiu kabeliu buvo prijungta prie pagrindinio įrenginio.

Visi nuo to laiko sukurti ColorLite gaminiai yra tokie pat novatoriški.

Dar vienas proveržis buvo spektrinis tankio matuoklis ColorLite sd350, sukurtas todėl, kad kitos rinkoje esančios sistemos optiniam tankiui matuoti tiesiog nebuvo pakankamai tikslios, ypač automobilių pramonėje.

ColorLite yra spalvų matavimo specialistai ir yra labai gerai pasirengę artėjančiai Pramonės 4.0 plėtrai, įskaitant integruotas spalvų matavimo sistemas, skirtas 100 % gamybos kontrolei ir sujungimui su dozavimo ir procesų valdymo sistemomis, užtikrinant didžiausią lankstumą ir patikimumą.

Pirkinių krepšelis