Išmanūs namai yra namai, kuriuose prietaisai ir sistemos yra sujungti į bendrą tinklą, kad būtų galima juos valdyti nuotoliniu būdu arba automatizuoti. Išmanūs namų įrenginiai gali būti naudojami įvairiems tikslams, įskaitant

Išmanioji praėjimo (įeigos) kontrolės sistema

Nuotolinis valdymas - aukščiausias valdymo komfortas

Išmanioji įeigos kontrolės sistema bus tinkamas sprendimas visur, kur reikia nuotoliniu būdu valdyti ribotą trečiųjų šalių prieigą.

Viešbučiai

Svečių namai

Apartamentai

Biurai

Sandėliai

Sistemos galimybės

Mobilioji programėlė

Sistema bendradarbiauja su dviem atskiromis nemokamomis mobiliosiomis programėlėmis: TTLock ir TTHotel PMS. Abi jos leidžia valdyti daugelį įeigos kontrolės įrenginių. Administratorius valdo svečių arba darbuotojų prieigą iš programėlės lygmens.

Prieigos kontrolė

Prieiga prie objektų ar patalpų gali būti suteikiama įvairiais būdais, pavyzdžiui, skaitmeniniais prieigos raktais, prieigos kodais, priartėjimo raktais (magnetiniais raktais ir kortelėmis), pirštų atspaudais.

Įvykių žurnalas

Galima peržiūrėti kiekvieno sistemos įrenginio įvykių žurnalą, kurio dėka galėsite lengvai kontroliuoti tiek darbuotojų buvimą, tiek svečių veiklą.

Įrenginiai

Išmanių rankenų įrengimo galimybės

Vidaus durys

Lauko durys

Profilinės durys

Programos

TTLock programa leidžia nuotoliniu būdu suteikti prieigos teises ir galbūt visiškai atsisakyti tradicinių raktų. Ryšys su svečiais palaikomas naudojant, pavyzdžiui, iš TTLock programos sugeneruotus ir SMS žinute siunčiamus kodus.

TTHotel yra lengvai valdoma TVS (turto valdymo sistema) programinė įranga, kurią galima naudoti su Andorid, iOS ir Windows operacinėmis sistemomis. Programa leidžia valdyti viešbučių rezervacijas generuojant prieigos kodus, pridedant artimojo ryšio korteles, kontroliuoti kambarių būklę arba valdyti personalą. TTHotel yra debesų kompiuterija pagrįsta sistema, atitinkanti OWASP standartą ir sertifikuota saugumo organizacijos.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top