Elektroninės cigaretės (veipai) ir garinimas

Straipsnis nagrinėja garinimo ir elektroninių cigarečių poveikį sveikatai bei aplinkai. VapeGuardian teigia, kad e. skysčiuose yra pavojingų cheminių medžiagų ir nikotino, kuris sukelia priklausomybę. Garinimas kelia pavojų fizinei, psichinei sveikatai ir žaloja aplinką dėl vienkartinių veipų atliekų, kelia gaisro riziką.

Elektroninės cigaretės (veipai) ir garinimas Read More »

Drėgmės matuokliai grūdų kokybei ir kiekybei

Tikslus drėgmės valdymas žemdirbystėje pagerina pasėlių kokybę ir derlių. AgroLog grūdų drėgmės matuokliai padeda nustatyti idealų derliaus nuėmimo laiką ir išvengti perteklinio ar nepakankamo džiūvimo. Tai leidžia išlaikyti maistinę vertę ir sumažinti pelėsių riziką, užtikrinant aukštą produkcijos kokybę.

Drėgmės matuokliai grūdų kokybei ir kiekybei Read More »

AgroLog programėlė saugomiems pasėliams kontroliuoti

AgroLog programėlė leidžia ūkininkams kontroliuoti ūkį, sujungiant įvairius produktus vienoje patogioje platformoje. Ji teikia realaus laiko ir istorines pasėlių įžvalgas, siūlo pranešimus dėl temperatūros ir drėgmės kontrolės, padeda išvengti žalos, bei yra prieinama iOS ir Android sistemoms.

AgroLog programėlė saugomiems pasėliams kontroliuoti Read More »

Kur geriausia įrengti veipų detektorių?

Elektroninių cigarečių detektorių įrengimas tampa vis populiaresnis įvairiose viešose vietose, tokiose kaip mokyklos, naktiniai klubai ir tualetai, norint kontroliuoti rūkymą. Triton Sensors veipų detektoriai, veikiantys naujausiomis technologijomis, suteikia efektyvų įspėjimų ir garų aptikimo paslaugą. Įrenginius rekomenduojama montuoti patalpų centre, o jų efektyvumas užtikrinamas interneto ryšiu per eterneto kabelius, leidžiantis lengvai atlikti testavimą ir prižiūrėti veikimo būklę.

Kur geriausia įrengti veipų detektorių? Read More »

Kaip veikia Triton veipų detektoriai?

Mokyklos įrengia veipų detektorius, kad apribotų elektroninių cigarečių naudojimą tarp moksleivių. Straipsnyje aptariamos šių prietaisų įrengimo vietos, veikimo principai ir poveikis sveikatai. Triton Sensors gaminiai yra pažangūs ir patogūs, nes nereikalauja baterijų ir gali fiksuoti įvairių rūšių garus bei triukšmą.

Kaip veikia Triton veipų detektoriai? Read More »

Betono drėgmės tyrimo metodai

Norint nustatyti betono grindų ar perdangos drėgmę, patikimiausias metodas yra „Tramex” visiško betono drėgmės nustatymo sistema. Sistemos testai, dar vadinami 5 taškų bandymu, įvertina paviršiaus ir gilesnįjį drėgmės kiekį procentais, santykinę drėgmę, rasos tašką bei temperatūrą. Tiksli drėgmė svarbi grindų dangų įrengimo kokybei.

Betono drėgmės tyrimo metodai Read More »

Betono drėgmės matuokliai ir drėgmės jutikliai

„Tramex” betono drėgmės matuokliai yra svarbus įrankis, leidžiantis tiksliai išmatuoti drėgmę betoninėse grindyse ir užtikrinti, kad pagrindas yra pakankamai sausas grindų dengimui. Gravimetriškai kalibruoti matuokliai, kaip CME5, suteikia kiekybinius drėgmės rodmenis, kritinius sėkmingam grindų įrengimui ir ilgaamžiškumui, svarbūs ypač pramoninėms šakoms.

Betono drėgmės matuokliai ir drėgmės jutikliai Read More »

Drėgmės žalos padarinių šalinimas

Drėgmės aptikimo ir džiovinimo procesą vandens žalos atkūrimo pramonėje užtikrina „Tramex” prietaisai, kurie leidžia tiksliai ir greitai nustatyti drėgmės lygį bei sekimo eigą. Įvairūs matavimo rinkiniai skirti neardomiesiems bandymams bei aplinkos sąlygų stebėsenai, kuriuos galima atlikti vietoje arba nuotoliniu būdu, tačiau tikslių komponentų pasirinkimas priklauso nuo džiovinimo proceso reikalavimų.

Drėgmės žalos padarinių šalinimas Read More »

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top