Kaip veikia Triton veipų detektoriai?

Elektroninių cigarečių detektorių naudojimo patarimai

Viena iš vietų, kurioje dažniausiai įrengiami veipų detektoriai, yra mokykla. Jauniems žmonėms vis dažniau garinant, švietimo įstaigos turi imtis priemonių, kad apribotų rūkymą savo patalpose. Šiame straipsnyje gilinomės į mokymo įstaigų veipų detektorių naudojimą.

veipų detektoriai

Jei esate šios technologijos naujokas, pateiksime paaiškinimą, kaip veikia veipų detektoriai mokyklose. Taip pat paaiškinsime, kuriose vietose juos geriausia įrengti ir kiek jie kainuoja.

Jei jums reikia pagalbos ar patarimo perkant ar įrengiant mokyklinį veipų detektorių, susisiekite su mumis.

Kas yra veipų detektorius ir kaip jis veikia?

Elektroninių cigarečių detektorius ar kitaip veipų detektorius – tai nedidelis prietaisas, kurį galima pritvirtinti prie lubų, kaip dūmų signalizatorių. Jame naudojamos naujausios technologijos, kad būtų galima įjungti perspėjimą, kai jis nustato, jog kas nors naudoja garinimo įrenginį.

Prietaisai turi vidinę garų aptikimo ribą. Kai ši riba pasiekiama, įrenginys įjungia pavojaus signalą ir siunčia perspėjimą visiems prižiūrintiems darbuotojams. Kiekvienas asmuo informuojamas apie pavojaus signalo vietą, kad galėtų veiksmingai reaguoti. Ši slenksčio funkcija yra svarbi, nes gali sumažinti klaidingų pavojaus signalų tikimybę.

Triton Sensors detektoriai naudoja savo unikalią aptikimo technologiją, vadinamą 3D Sense. Ji ne tik fiksuoja garus, kuriuos skleidžia veipai, bet ir THC garus, tabako dūmus, taip pat gali būti naudojama triukšmo lygiui stebėti. Triton prietaisai taip pat yra atsparūs klastojimui.

Veipų detektorių įrengimas paprastai yra nesudėtingas ir gali būti atliktas vidaus patalpose, nereikalaujant inžinierinių žinių.

Triton Sensors gaminami veipų detektoriai maitinami eterneto kabeliais, todėl nereikia keisti baterijų. Šiais kabeliais taip pat tiekiamas interneto ryšys, kuris yra patikimesnis nei pasikliaujant vien WiFi ryšiu.

Kodėl veipų detektoriai reikalingi mokyklose?

Garinimas tampa jaunesniems žmonėms prieinamesne rūkymo forma. 2020 m. K. Jones ir G. Salzman atliktame tyrime garinimo prietaisų naudojimo tarp 10-19 metų amžiaus jaunuolių didėjimas vadinamas epidemija. Daugiau apie tyrimą anglų kalba galite perskaityti čia.

Nors daugumoje JAV valstijų daugumoje jaunesnių nei 21 metų asmenų garinimas yra draudžiamas, tas pats tyrimas nustatė, kad reklama daugiausia skirta paaugliams. Įdomūs ir patrauklūs skoniai bei spalvingos pakuotės traukia daugelio jaunuolių akį.

Tačiau veipų rūkymas turi pasekmių sveikatai, ypač jaunimui ir vyresniųjų klasių moksleiviams, kurias aptarsime toliau.

Mokyklos, norėdamos apsaugoti savo mokinius, turi kiek įmanoma labiau kovoti su garinimu.

Elektroninių cigarečių garinimo poveikis mokinių sveikatai

Nors garinimas laikomas geresne alternatyva tabako rūkymui, jis vis tiek kelia nemažai pavojų sveikatai. Didelė dalis žalos atsiranda dėl veipuose naudojamų cheminių medžiagų, suteikiančių ir poveikį, ir skonį.

Dažniausiai veipuose aptinkamos cheminės medžiagos yra šios:

  • Nikotinas – kai kuriuose gaminiuose taip pat naudojamas sintetinis nikotinas, kuris padeda išvengti tam tikrų taisyklių. Ligų kontrolės centras (CDC) nustatė, kad nikotinas gali pakenkti paauglių smegenims, kurios dar tik vystosi. Dėl to gali kilti problemų, susijusių su prasta nuotaika ir dėmesio koncentracija.
  • Augalinis glicerinas ir propilenglikolis – abi šios cheminės medžiagos yra įprastos elektroninių cigarečių ir garintuvų sudedamosios dalys. Nors jos laikomos saugiomis vartoti, tačiau, jei jų suvartojama daug, gali sudirginti gerklę ir plaučius.
  • Aromatinės medžiagos – viena iš didžiausių problemų, susijusių su veipais, yra kvapiosiose medžiagose naudojamos cheminės medžiagos. Kai kuriais tyrimais nustatyta, kad kaitinamos kvapiosios cheminės medžiagos gali reaguoti nenuspėjamai, o tai gali pakenkti sveikatai.
  • Švinas ir kiti metalai – kai kurių tyrimų metu rūkalių vartojamuose garuose aptikta tokių metalų kaip švinas. Šie metalai gali patekti iš spiralės, naudojamos skysčiui kaitinti.

Visada svarbu ištirti rūkomus garinimo prietaisus ir elektronines cigaretes, kad žinotumėte, kokį poveikį jie gali turėti.

Geriausios vietos, kuriose galima įrengti veipų detektorius

Mokyklose yra kelios geriausios vietos, kuriose galima įrengti veipų detektorių. Kai kurios vietos laikomos karštosiomis vietomis, kur yra mažiau prižiūrėtojų ir mokyklos darbuotojų akių ir trūksta apsaugos kamerų. WC patalpos ir laiptinės yra vienos iš labiausiai paplitusių vietų, kur mokiniai rūko.

Tačiau pernelyg pasitikintys savimi mokiniai gali bandyti rūkyti atviresnėse vietose, pavyzdžiui, valgyklose ar net klasėse. Kadangi garai dažniausiai yra bekvapiai ir greitai išnyksta, greitas garinimas gali būti nepastebėtas net viešose vietose.

Apžvelkime kai kurias iš šių vietų išsamiau.

WC patalpos

Viena iš populiariausių vietų, kur moksleiviai garina mokyklose, yra tualeto patalpos. Jose nėra leidžiamos apsaugos kameros, todėl nėra smalsių mokytojų ir prižiūrėtojų akių. Todėl mokiniai gali laisviau ir ramiau jaustis atlikdami tokius veiksmus kaip rūkymas.

Įdiegę veipų detektorių, galite nepastebimai, bet aiškiai sužinoti, ar yra mokinių, kurie rūko ir pažeidžia taisykles. Galėdami užtikrinti taisyklių laikymąsi, mokyklos tualetai taip pat taps saugesne ir mažiau asocialia erdve kitiems mokiniams.

Mūsų parduodami Triton Sensors elektroninių cigarečių detektoriai taip pat yra apsaugoti nuo klastojimo, t. y. jei kuris nors mokinys bandys jį uždengti ar sugadinti, jis įjungs pavojaus signalą. Taip pat galima įsigyti tvirtesnius dėklus, kad būtų galima kovoti su ryžtingiausiomis studentų pastangomis.

Laiptinės

Panašiai kaip ir WC kambariuose, laiptinėse vyresniųjų klasių moksleiviai gali ramiai ir nuošaliai rūkyti.

Tačiau laiptinėse įrengti svaigalų detektorius gali būti sudėtinga. Dėl erdvės formos ir atvirumo svarbu parinkti tinkamą vietą. Taip pat gali prireikti kelių detektorių, kad užtikrintumėte visišką aprėptį.

Tačiau efektyviausia yra sutelkti dėmesį į laiptų aikšteles ir laiptų apačią arba viršų. Galima drąsiai teigti, kad čia pagauti mokiniai gali būti mažiau linkę tai daryti ateityje.

Persirengimo kambariai ir rūbinės

Mokyklose esančios persirengimo patalpos ir rūbinės taip pat yra panaši problema kaip ir tualetai. Šiose patalpose nėra apsaugos kamerų, todėl sunku užtikrinti, kad būtų laikomasi taisyklių. Dušo garai taip pat gali paslėpti bet kokius garus, sklindančius iš elektroninių cigarečių.

Persirengimo kambariuose įrengtas veipų detektorius gali tapti svarbia atgrasymo priemone. Pažeidėjai gali būti lengvai pagauti, o politika gali būti veiksmingai vykdoma, ir tai, tikėkimės, padės rodyti teigiamą pavyzdį kitiems mokiniams.

Valgyklos ir klasės

Nors mokyklose paprastai rūkoma diskretiškai, nematant mokytojams ir prižiūrėtojams, niekas nedraudžia įžūliam jaunuoliui rūkyti viešoje vietoje.

Klasėse, mokytojams atsukus nugaras, mokiniai gali bandyti rūkyti. Atsižvelgiant į tai, kaip greitai garai gali išsisklaidyti, ir į tai, kad daugeliu atvejų jie yra bekvapiai, mokytojams gali būti sunku pagauti mokinius ir užtikrinti taisyklių laikymąsi.

Tokia pati situacija gali susidaryti judriose valgyklose, kur vienu metu susirenka daug mokinių.

Išplėtę veipų detektoriaus aprėptį ir į šias vietas, galėsite geriau užtikrinti, kad rūkymo draudimas galiotų visoje teritorijoje, o ne tik tose nuošalesnėse vietose.

Kiek kainuoja veipų detektoriai?

Vape detektorių kaina gali skirtis priklausomai nuo juose naudojamos technologijos. Tačiau Triton Sensors stengiasi užtikrinti aukščiausią kokybę už prieinamą kainą.

Vienas didžiausių 3D Sense detektorių naudojimo privalumų yra tas, kad jums nereikia pirkti papildomų baterijų, be to, jie sukurti taip, kad būtų patvarūs ir ilgaamžiai. Be to, gamintojas suteikia daugiau nei 10 metų garantiją, kuri yra pati geriausia šioje pramonės šakoje.

Suprantame, kad prieš pirkdami vis tiek norėsite išbandyti, todėl siūlome susisiekti su mumis ir susitarti dėl prietaiso išbandymo.

Įsigykite veipų detektorių jau šiandien

Turėdami ilgametę patirtį ir žinias, suprantame ir vertiname, kad jūsų mokyklai gali nepakakti vieno prietaiso. Kai kuriose švietimo įstaigose, kuriose dirbome, yra daugybė tualetų ir daugybė ramių vietų, kuriose mokiniai galėtų naudoti el. cigaretes. Galime lengvai sukurti veiksmingus aptikimo tinklus, kurie iš karto įspės jus ir jūsų darbuotojus.

Be to, Triton veipų detektoriai yra subtilūs ir apsaugoti nuo klastojimo, todėl galite būti ramūs ir lengviau užtikrinti, kad mokykloje būtų laikomasi taisyklių, draudžiančių rūkyti.

Jei norite sužinoti daugiau, susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.

Pagrindinės išvados apie veipų detektorius

  • Mokymo įstaigose įrengtas veipų detektorius gali būti veiksminga ir nepastebima priemonė, užtikrinanti, kad jūsų patalpose būtų laikomasi rūkymo draudimo politikos.
  • Veipų detektorius galite įrengti tualetuose, persirengimo kambariuose, laiptinėse arba net judriose valgyklose ar klasėse.
  • Triton parduodamiems veipų detektoriams nereikia keisti baterijų ar naudotis WiFi ryšiu, todėl iš karto gaunate naujausius perspėjimus.

Daugiau informacijos apie Triton veipų detektorius rasite čia.

Triton Sensors gamintojo produktai

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top