Kur geriausia įrengti veipų detektorių?

Elektronines cigaretes naudoja vis daugiau žmonių, tai paskatino daugelio pasaulio šalių įmones bei įstaigas skatinti veipų detektorių įrengimą. Tokiu būdu kenksmingus garus galima aptikti visur – nuo mokyklų iki naktinių klubų tualetų.

veipų detektorius

Tačiau jei planuojate patys įsirengti veipų detektorių, galite nežinoti, kuri vieta geriausia ir efektyviausia. Šiame straipsnyje pateikiame svarbiausias gaires ir patarimus.

Toliau apžvelgsime, kaip šie prietaisai veikia, ir tik po to aptarsime geriausias vietas, kuriose galima įrengti veipų detektorius. Taip pat pateiksime patarimų, kaip išbandyti ir patikrinti įrengtą prietaisą.

Kaip veikia Triton veipų detektoriai?

Triton Sensors naudoja naujausias ir veiksmingiausias technologijas, kad galėtų teikti puikias svaigalų aptikimo paslaugas.

Triton prietaisuose įdiegta funkcija, vadinama 3D sense. Ji leidžia detektoriui tiksliai įvertinti garinimo tikimybę ir reikšmę.

veipų detektorius

Pasiekus tam tikrą ribą, jutiklis įsijungia ir visiems už taisyklių laikymąsi atsakingiems asmenims išsiunčiamas įspėjimas. Pavyzdžiui, mokykloje tai gali būti direktorius, mokytojas arba apsaugos darbuotojas.

Veipų detektoriai gali užfiksuoti garus, kuriuos skleidžia visų pagrindinių tipų ir prekės ženklų garinimo įrenginiai, įskaitant ir THC turinčius įrenginius.

Detektoriams įrengti reikia interneto prieigos per eterneto kabelius. Per jį taip pat tiekiamas maitinimas, todėl nereikia keisti baterijų ar jungti prie WiFi.

Atsižvelgiant į tai, kad dauguma organizacijų naudoja apsaugos kameras, tą pačią sistemą galima taikyti ir veipų detektoriams. Dėl to įrengimas yra paprastas ir greitas.

Geriausios vietos, kuriose galima įrengti veipų detektorius

El. cigarečių detektoriai gali būti naudojami ir įrengiami bet kurioje viešoje erdvėje, kurioje reikia stebėti, ar nėra rūkoma. Vietos gali būti tokios:

Mokyklos, kolegijos ir universitetai

 • Naktiniai klubai
 • Barai
 • Restoranai
 • Oro uostai
 • Sveikatos priežiūros ir senjorų gyvenamoji aplinka
 • Autobusai, traukiniai ir kitų rūšių viešasis transportas
 • Muzikos vietos, teatrai ir kino teatrai
 • Darbo vietos, pavyzdžiui, biurai ir gamyklos
 • Viešbučiai
 • Prekybos centrai
 • Viešosios bibliotekos
 • Sporto salės ir treniruočių centrai, pvz., persirengimo kambariai ar dušo kambariai
 • Kalėjimai ir įkalinimo įstaigos

3D Sense veipų detektoriai veikia 14 kvadratinių metrų spinduliu. Kad įsivaizduotumėte, kokio dydžio yra šis plotas, vieno veipų detektoriaus užtektų įprasto dydžio viešajam persirengimo kambariui.

Kad veipų detektoriai būtų veiksmingiausi, juos reikėtų statyti kambario centre. Juos taip pat reikėtų statyti taip, kad jie nebūtų pasiekiami asmenims, kurie galėtų jiems pakenkti arba juos paslėpti, nors Triton gaminami prietaisai yra tvirtos konstrukcijos, papildomai apsaugai galime pasiūlyti ir laidų apsaugas.

Apžvelkime kai kurias geriausias ir veiksmingiausias vietas, kuriose galima įrengti veipų detektorius.

WC patalpos

Viena dažniausių vietų, kuriose montuojame vape detektorius, yra tualeto kambariai. Kadangi ši aplinka, savaime suprantama, yra labiau privati, su kabinomis, kuriose galima paslėpti elgesį, ir mažesne už pastatą atsakingų asmenų priežiūra, tai yra tinkamiausios vietos garinimui patalpose.

Vaizdo stebėjimo kamerų naudojimas WC patalpose yra prieštaringai vertinamas siekiant stebėti elgesį, todėl veipų detektorius gali būti atsakymas, kaip užtikrinti, jog būtų laikomasi draudimo rūkyti ir garinti taisyklių.

Mokyklose mokiniai gali išsiprašyti iš pamokų ir bandyti rūkyti tualetuose, kai ten tylu. Taip pat neretai šiose patalpose susirenka studentų ir mokinių grupės, kurios, nematant mokytojams, rūko.

Viešosiose erdvėse, pavyzdžiui, oro uostuose ir net lėktuvuose, rūkaliai gali jausti iššūkį ilgai nerūkyti, todėl gali bandyti garinti tualetuose. Taip pat ir baruose, restoranuose bei pramogų vietose žmonės gali rūkyti tualetuose.

Svarbu užtikrinti, kad net tualetuose būtų laikomasi draudimo rūkyti politikos. Daugelis žmonių nemano, kad garinimas kenkia kitiems, todėl jie gali būti labiau linkę rūkyti viešose vietose.

Tačiau šiuose gaminiuose yra cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti. Pavyzdžiui, atlikus vieną tyrimą nustatyta, kad kai kurių prietaisų kaitinimo spiralėse esantis švinas ir kiti metalai susimaišė su garais. Taip pat kilo klausimų dėl kvapiųjų medžiagų, kurias kaitinant gali išsiskirti toksinų.

Laiptinės

Kaip ir tualeto kambariai, ramios laiptinės taip pat gali būti garinimo židiniai. Šiose retai lankomose vietose gali rūkyti studentai, darbovietėse dirbantys asmenys ir viešbučių svečiai.

Tačiau, atsižvelgiant į neįprastą laiptinių formą ir skirtingus jų dydžius, svarbu tinkamoje vietoje įrengti veipų detektorių. Norint pasiekti geriausio efektyvumo, gali prireikti ir daugiau nei vieno detektoriaus.

Rekomenduojama sutelkti dėmesį į tokias vietas, kaip laiptinės aikštelės ar laiptinių apačia, kur dažniau renkasi žmonės. Jei vis dėlto norite gauti patarimų, kaip įrengti veipų detektorių, susisiekite su mumis.

Viešbučių miegamieji ir apartamentai

Didelė viešbučių savininkų ir šiame sektoriuje dirbančių asmenų problema yra rizika, kad žmonės rūkys viešbučio miegamuosiuose.

Jau kurį laiką tai nuolatinė problema, todėl daugelyje viešbučių, motelių ir daugiabučių namų įrengti dūmų detektoriai. Tačiau šie prietaisai neturi modernių, pažangiausių funkcijų, kurios būdingos Triton Sensors gaminamiems veipų detektoriams.

Triton veipų detektoriai gali suteikti išmaniuosius įspėjimus, siunčiamus į jūsų telefoną arba el. pašto dėžutę, ir gali pateikti išsamias ir detalias ataskaitas, įrodančias, kad žmonės rūkė.

Detektorius galite naudoti net perspėjimui apie pernelyg didelį triukšmą ir vakarėlius – tai tikra problema kai kuriems daugiabučių namų savininkams ir Airbnb nuomotojams. Be to, jie gali nustatyti, kai kas nors bando pažeisti, uždengti ar atjungti prietaisą.

Persirengimo patalpos

Kaip ir tualeto kambariai, persirengimo kambariai sporto salėse ir laisvalaikio centruose taip pat yra vietos, kurių paprastai neapima vaizdo stebėjimo kameros. Sunku įrodyti, kad kas nors rūkė, nebent apie tai praneštų kiti žmonės, todėl šią politiką sunku įgyvendinti.

Tačiau jei čia įrengsite veipų detektorių, būsite įspėti apie bet kokius rūkymo veiksmus. Gavę signalą iš detektoriaus, galėsite atlikti tyrimą ir sulaikyti kaltininką.

Kaip išbandyti įrengtą veipų detektorių?

Jei naudojate Triton Sensors detektorių, viena iš svarbiausių jo savybių yra lengvas montavimas ir testavimas.

Įrengus veipų detektorių, paprasčiausias būdas jį išbandyti – pabandyti garinti toje vietoje, kurioje jis yra. Tai turėtų suaktyvinti jautrų mechanizmą ir į telefoną arba el. pašto dėžutę išsiųsti įspėjimą.

El. cigarečių detektorius maitina eterneto kabeliai, kurie taip pat užtikrina ryšį su internetu. Tai padeda užtikrinti geresnį detektoriaus veikimo laiką, nes jam nereikia pasikliauti WiFi ryšiu.

Tai reiškia, kad bandymus galima lengvai atlikti per elektroninę sistemą, kuria veikia veipų detektoriai. Jei su prietaisu kyla problemų, jas galima lengvai pastebėti. Visada rekomenduojame pakartotinai išbandyti detektorių, jei nutrūko interneto ryšys.

Kaip dažnai turėčiau tikrinti ir testuoti įrengtą Triton detektorių?

Jei naudojate Triton Sensors pagamintą veipų detektorių, pastebėsite, kad patikrinimus galite atlikti paprastai ir lengvai.

Visi detektoriai yra sujungti eterneto kabeliais. Taip prietaisui taip pat tiekiama elektros energija. Jei kuris nors iš jų neveikia, sistemoje galite greitai pamatyti, kur gali būti gedimas. Todėl kasdien galite lengvai patikrinti ir išbandyti savo prietaisus.

Pagalba garų detektorių įrengimui

Jei norėtumėte gauti pagalbą įrengiant veipų detektorius, mes galime padėti. Turėdami ilgametę patirtį parduodant detektorius, turime reikiamos kompetencijos, kad galėtume suteikti jums naudingą informaciją.

Nesvarbu, ar jums reikia spręsti garinimo problemą mokykloje, viešoje erdvėje, pavyzdžiui, persirengimo kambaryje, ar komerciniuose pastatuose, pavyzdžiui, bibliotekose ar darbo vietose, mes galime padėti.

Žinome, kokiose vietose geriausia įrengti veipų detektorius, kaip juos įrengti efektyviausia ir kaip užtikrinti, kad gautumėte nepertraukiamą ir veiksmingą paslaugą, padedančią įgyvendinti nerūkymo politiką.

Susisiekite su mumis šiandien šioje svetainėje pateiktais kontaktais.

Pagrindinės pastabos apie Triton veipų detektorius

 • Detektoriai gali būti naudojami visų tipų vietose, pavyzdžiui, tualeto patalpose, naktiniuose klubuose, viešbučių kambariuose, sporto salėse ir oro uostuose.
 • Kad aprėptis būtų maksimali, pasistenkite įrengti veipų detektorių patalpos centre.
 • Triton Sensors gaminamų veipų detektorių aprėpties zona yra 14 kvadratinių metrų. Vieno detektoriaus užtektų aprėpti įprastą persirengimo patalpą.
 • Triton veipų detektoriai yra maitinami eterneto kabeliu, vadinasi, nereikia keisti baterijų ar jungtis prie WiFi. Suveikus detektoriams, siunčiami automatiniai įspėjimai į telefono programėlę, internetinę programą, SMS pranešimu bei elektroniniu paštu.

Triton Sensors gamintojo produktai

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top