AgroLog programėlė saugomiems pasėliams kontroliuoti

AgroLog programėlė

Programėlė AgroLog – tai viskas, ko reikia, kad galėtumėte kontroliuoti savo ūkį. Naudodamiesi programėle galite sukurti savo ekosistemą, kurioje visi AgroLog produktai yra sujungti. Naudojant patogią vartotojo sąsają, programėlėje rodomi ir sisteminami naudingi duomenys ir informacija. Naudodamiesi pažangia pasėlių valdymo programėle, visada būkite informuoti apie kiekvieną menkiausią pokytį savo ūkyje.

AgroLog programėlė

Ūkininkams sukurta platforma

AgroLog programėlė atsirado sugalvojus pritaikyti grūdų talpyklų stebėjimo sistemos programinę įrangą ūkininkų poreikiams. Dabar galite pakelti savo ūkį į kitą lygį. Galėsite visada kontroliuoti savo produktus ir saugyklas, gauti įžvalgas realiuoju laiku ir istorinę savo pasėlių apžvalgą.

Manome, kad ūkininkai turi turėti galimybę greitai ir efektyviai priimti sprendimus, o tai įmanoma su AgroLog programėle.

Sukurkite savo platformą

Nesvarbu, kur esate ir ką veikiate, viską galite pasiekti išmaniuoju telefonu. Visus savo produktus galėsite pasiekti vienoje platformoje – AgroLog programėlėje.

Lengva naudoti

Programėlė AgroLog App turi patogią naudotojo sąsają, yra interaktyvi ir gerai veikianti. Be to, ji sukurta iOS, ir Android sistemoms.

Išvenkite žalos ir nuostolių

Galite nustatyti pranešimus apie temperatūros ir drėgmės ribas. Tai reiškia, kad įsijungus signalui gausite SMS žinutę arba el. laišką. Taip išvengsite bet kokios žalos savo pasėliams.

Atsisiųskite AgroLog programėlę

Naudodamiesi AgroLog programėle visada kontroliuojate savo produktus ir saugyklas, gaunate įžvalgas realiuoju laiku ir istorinę savo pasėlių apžvalgą.

Apple parduotuvė

Pereikite prie šios nuorodos ir gaukite savo iOS programėlę!

https://apps.apple.com/us/app/agrolog-app/id1658507567

Google Play parduotuvė

Norėdami gauti Android programėlę, pereikite prie šios nuorodos!

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.agrolog.app

Produktų asortimentas

Naujoji programėlė leidžia jums išsamiai apžvelgti visus AgroLog produktus. Tokiu būdu programėlėje pateikiami skirtingais laikotarpiais iš skirtingų prietaisų surinkti duomenys, kuriuos galite pasiekti per savo išmanųjį telefoną.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top