Mokėjimai

Kortele atsiimant prekes parduotuvėje

Už internetu užsakytas prekes galite sumokėti bankine kortele, atsiimant parduotuvėje.

Terminale su bekontakčių mokėjimų funkcija galite atsiskaityti:

  • bekontakte kortele
  • išmaniaisiais „Android“ įrenginiais
  • išmaniaisiais „Apple“ įrenginiais
  • išmaniaisiais laikrodžiais ir kitais nešiojamais ar dėvimais atsiskaitymo įrenginiais

Paysera

Užsakymo pabaigoje Jūs automatiškai būsite nukreipti į Paysera.lt sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą. Apmokėjimai per Paysera sistemą vykdomi nedelsiant, todėl Jūsų užsakymo laikas bus žymiai trumpesnis.

Paysera – elektroninė atsiskaitymų sistema, apjungianti skirtingus atsiskaitymo būdus: per Paysera sistemą, elektroninę bankininkystę, grynaisiais, mokėjimo kortelėmis, SMS žinutėmis. Paysera siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti užtrunka vos kelias minutes. Taip pat greitus ir saugius atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis. Paysera suteikia galimybę naudotis ir patogia mobiliąja pinigine, kuri dar labiau palengvina atsiskaitymus tiek internete, tiek fizinėse vietose.


Bankiniu pavedimu

Apmokėkite užsakymą Jums įprastu bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą.

Pasirinkus šį mokėjimo būdą prekės bus išsiųstos tada, kai bankas užskaitys pinigų mokėjimą į mūsų sąskaitą. Rekomenduojame atlikus mokėjimą atsiųsti pavedimo kopiją el. paštu info@testgroup.lt

Garantinio suteikimo atveju, kaip mokėjimą patvirtinantis dokumentas, galioja išrašas iš banko apie įvykdytą pavedimą. Darydami bankinį pavedimą, mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite užsakymo numerį (pvz. apmokėjimas už GB-100). Taip padėsite mums Jūsų apmokėjimą rasti ir užsakymą paruošti greičiau.


Kortele pristatymo metu

Už internetu užsakytas prekes galite sumokėti kortele, kurjeriui pristačius prekes arba paštomate. Apmokėti reikia pagal pateikiamą kasos pajamų orderį. Šis orderis yra mokėjimą patvirtinantis dokumentas pirktų prekių garantinio atveju.


Pirkinių krepšelis
Scroll to Top