LEICA

Jau 200 metų „Leica Geosystems”, priklausanti „Hexagon”, daro revoliuciją matavimo ir tyrimų srityje ir kuria išsamius sprendimus profesionalams visoje planetoje. Žinomi dėl aukščiausios kokybės produktų ir novatoriškų sprendimų kūrimo, „Leica Geosystems” pasitiki įvairių pramonės šakų, pavyzdžiui, aviacijos ir gynybos, saugos ir saugumo, statybos ir gamybos, specialistai, kuriems reikia visų geoprojektų. Leica Geosystems”, turinti tikslius ir preciziškus prietaisus, sudėtingą programinę įrangą ir patikimas paslaugas, kasdien teikia vertę tiems, kurie kuria mūsų pasaulio ateitį.

Swiss Technology – kokybė kuria pasitikėjimą

Nepriklausomai nuo to, kurioje pasaulio vietoje prietaisai kuriami ir gaminami, jie gaminami pagal šveicarišką technologiją. Tai reiškia plačią kompetenciją ir visuotinį klientų poreikių ir reikalavimų supratimą.

Aukščiausios kokybės technologijos pagal tradiciją

„Leica Geosystems” yra pirmaujanti matavimo sprendimų tiekėja. Tai – 200 metų tradicijų ir nuolatinių, intensyviais moksliniais tyrimais pagrįstų naujovių rezultatas. Vidiniai kokybės standartai ISO9001:2008 užtikrina klientams, kad kiekvienas gaminys, kad ir kur jis būtų pagamintas, atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.

Pirkinių krepšelis