Pradinis | Parduotuvė | CO2, CO, šviesa, garsas, rpm | Boroskopai | Vaizdo stebėjimo prietaisas PCE VE 200SV3 videoskopas

Vaizdo stebėjimo prietaisas PCE VE 200SV3 videoskopas

620.61 su PVM

Nemokamai atsiimkite Vilniuje, Riovonių g. 2A. Apie paruoštą prekę atsiėmimui Jus visada informuosime telefonu arba el. paštu.
- +
Produkto kodas: PCE VE 200SV3 Kategorijos: , Žymos: , Prekės ženklas:

Videoskopas yra apžiūros kamera neardomiesiems matavimams. Todėl vaizdo boroskopas yra idealus prietaisas sunkiai pasiekiamoms vietoms diagnozuoti. Mechanikos inžinerija, sanitarijos ir šildymo inžinerija bei visa statybų pramonė yra vienos iš pagrindinių vaizdo boroskopo taikymo sričių. Vaizdo boroskopas taip pat tinka naudoti automobilių pramonėje.

Kadangi jis turi trijų metrų ilgio kameros kabelį, vaizdo boroskopą galima naudoti taip, kad daugeliu atvejų nereikia išardyti mašinų ar variklių. Tai taupo laiką ir pinigus. Vaizdo boroskopo kameros galvutėje yra ryškūs šviesos diodai, kuriuos vartotojas gali valdyti ir nustatyti įrenginyje. Šviesos diodai turi skirtingus ryškumo lygius, kad tiriamojoje vietoje būtų optimalus apšvietimas.

Tai reiškia, kad negali susidaryti per didelis apšvietimas, dėl kurio ekrane rodomas vaizdas nebebūtų atpažįstamas dėl vaizdo boroskopo kameros akinimo. Be apšvietimo, taip pat yra skaitmeninio dabartinės vaizdo dalies didinimo funkcija. Čia galite pasirinkti 2, 3 arba 4 kartų didinimą. Įrašyti vaizdai ir vaizdo įrašai automatiškai išsaugomi „micro SD“ kortelėje. Tai reiškia, kad vėliau galite nuskaityti ir dokumentuoti vaizdus iš vaizdo boroskopo.

– 9 mm / 0,4 colio laido skersmuo
– 3,5 colio ekranas
– Reguliuojamas kameros galvutės ryškumas
– 2600 mAh baterija
– Laido ilgis 3 m / 9,9 pėd.
– SD kortelės lizdas „Micro SD“ kortelei

Komplektacijos sudėtis: videoskopas PCE-VE 200SV3, USB laidas, USB adapteris, naudotojo vadovas

Ekranas 3,5 colio LCD ekranas
Raiškos vaizdo funkcija AVI (640×480)
Raiškos vaizdo funkcija JPEG (1600 x 1200)
Vaizdo pasukimas 180° pasukimas ir veidrodžio funkcija
Užšaldymo funkcija Taip
Mastelio keitimas Iki 4 kartų
Saugojimo laikmena Mikro SD kortelė
meniu kalbos Anglų
Vokiečių
Ispanų
Prancūzų
Rusų
Japonų
Supaprastinta kinų
Tradicinė kinų
Sąsajos „Micro USB 2.0“, TV išvestis, „Micro SD“ kortelės lizdas
TV išvestis PAL
Maitinimo šaltinis Ličio jonų akumuliatorius
Baterijos talpa 2600 mAh
Veikimo sąlygos -10 … 40°C / -10 … 104°F , santykinė drėgmė <75%
PCE-VE 200SV3 (boroskopo kabelio) techninės specifikacijos
Kabelio skersmuo 9 mm / 0,4 colio
Vaizdo jutiklis 1/8 colio CMOS lustas
Raiškos kamera 640 x 480 pikselių
Kameros apšvietimas 4 šviesos diodai priekyje, 2 šviesos diodai šone
Matymo laukas / matymo kampas 90°
Ryškumo valdymas Rankiniu būdu
Regėjimo gylis 15 … 100 mm / 0,6 … 3,9 col. priekinė kamera; 3–50 mm / 0,1 … 2 col. šoninė kamera
Kameros vamzdžio ilgis 3 m / 9,9 pėd.
Stumiamasis kabelis Kalus, minkštas metalas

Pirkinių krepšelis
Vaizdo stebėjimo prietaisas PCE VE 200SV3 videoskopasVaizdo stebėjimo prietaisas PCE VE 200SV3 videoskopas
620.61 su PVM
- +
Į viršų