Grūdų drėgmės matuoklis Wile 200

585.64 su PVM

Produkto kodas: 7000200 Kategorijos: , Žymos: , , , ,

Grūdų drėgmės matuoklis Wile 200 greitai ir tiksliai matuoja grūdų drėgnumą, bandomąjį svorį ir temperatūrą. Ji taip pat nurodo, kaip pasiekti maksimalų matavimo rezultatų tikslumą ir sumažinti nepakankamo arba per didelio išdžiovinimo riziką. Matavimo rezultatus gausite greitai, greičiau nei per 7 sekundes!

Tikslūs ir patikimi matavimo rezultatai

W200 drėgmės matuoklio mėginio dydis yra akivaizdžiai didesnis nei kitų grūdų drėgmės matuoklių. Dėl didelio mėginio dydžio galima išsamiau apžvelgti matuojamus grūdus ir išvengti situacijų, kai atsitiktiniai žali grūdai iškreipia rezultatą. Šis patogus matuoklis su aiškiai apšviestu ekranu padeda naudotojui orientuotis ir pateikia patikimus matavimo rezultatus, net jei jį naudoja mažiau patyrę operatoriai. Naudodamas svorio kompensaciją, matuoklis subalansuoja grūdų tipų skirtumus, taip pat dėl sezono kaitos atsirandančius struktūrinius grūdų skirtumus.

Taip pat matuoja bandomąjį svorį

Be drėgmės matavimo rezultatų, W200 taip pat rodo esamą bandomąjį svorį: jums nebereikės atskirų bandomojo svorio svarstyklių.

Naudojimo paprastumas

Naudojant „Wile 200“ matuoklį nereikia naudoti jėgos: tereikia pripildyti prie matuoklio viršaus pritvirtintą permatomą puodelį, išleisti grūdų mėginį į matavimo kamerą ir išlyginti mėginį naudojant patentuotą integruotą išlyginimo sistemą. Grūdų perteklius tvarkingai krenta į aplink matavimo taurę esantį lovelį.

Matavimas su W200 taip pat yra greitas: matuoklio nereikia valyti tarp matavimo operacijų, priešingai nei, pavyzdžiui, smulkintuvų.

Matavimo diapazonas svyruoja nuo 1 % iki 38 %, priklausomai nuo grūdų ir rinkos. Įprastas javų grūdų matavimo intervalas svyruoja nuo 5 % iki 30 %, o aliejinių sėklų – nuo 2 % iki 25 %. Matavimo rezultatų pakartojamumas: ±0,3 % punktų normalaus drėgnumo sandėliuojamų grūdų diapazone.

 

Svarbu! Wile matuoklių skalės nustatymai pritaikyti taip, kad kuo tiksliau atitiktų įprastas standartines grūdų rūšis. Tačiau tikėtina, kad grūdų savybės gali skirtis, pavyzdžiui, dėl skirtingų auginimo sąlygų arba naujų rūšių. Todėl patariame prieš nuimant derlių visada įsitikinti, kad jūsų matuoklio rodmenys atitinka bandymų krosnyje metu gautus rodmenis. Visada paimkite kelis mėginius ir kaip rezultatą naudokite jų vidurkį.

Patarimas! Geriausią grūdų matavimo tikslumą pasieksite, jei matuoklio ir grūdų temperatūra bus 16-32˚C intervale. Matuoklio ir grūdų temperatūra turi kuo tiksliau atitikti viena kitą, o mėginį patartina laikyti kuo sandaresniame inde. Norint gauti patikimą rezultatą, mėginys turi būti reprezentatyvus.

Atkreipkite dėmesį, kad vėliau atnaujinus programinę įrangą gali pasikeisti tiek matuojamų grūdų tipų skaičius, tiek drėgmės matavimo diapazonas.

Komplekto sudėtis: grūdų drėgmės matuoklis Wile 200, dėklas ir nešiojimo dirželis, baterijos, USB laidas, naudojimo instrukcija.

Apšviestas orientacinis LCD ekranas Taip
USB jungtis svarstyklėms atnaujinti Taip
Automatinis temperatūros kompensavimas Taip
Patentuota, integruota mėginio išlyginimo sistema Taip
Automatinis vidurkinimas Taip
Automatinis maitinimo išjungimas Taip
Įspėjimas apie žemą akumuliatoriaus įtampą Taip
Darbinės temperatūros diapazonas 5-45°C
Ekrano skiriamoji geba 0,1 % taškų
Baterijos 4 x AA
Garantija 1 metai

Pirkinių krepšelis