,

Kavos drėgmės matuoklis Wile 200 Coffee

Produkto kodas: 7000200-COFE1 Kategorijos: , Žymos: , , , ,

Kavos drėgmės matuoklis Wile 200 Coffee greitai ir tiksliai matuoja kavos ir kakavos pupelių drėgmę, bandomąjį svorį ir temperatūrą. Jis taip pat nurodo, kaip pasiekti maksimalų matavimo rezultatų tikslumą ir sumažinti nepakankamo arba per didelio džiovinimo riziką. Matavimo rezultatus gausite greitai, greičiau nei per 7 sekundes!

Tikslūs ir patikimi matavimo rezultatai

W200 kavos matuoklis pasižymi akivaizdžiai didesniu mėginio dydžiu nei kiti matuokliai. Didelis mėginio dydis leidžia išsamiau apžvelgti matuojamas kavos pupeles, todėl išvengiama situacijų, kai atsitiktinės pupelės su didesniu drėgmės kiekiu iškreipia rezultatą. Šis patogus matuoklis su aiškiai apšviestu ekranu padeda naudotojui orientuotis ir pateikia patikimus matavimo rezultatus, net jei jį naudoja mažiau patyrę operatoriai.

Taikydamas svorio kompensaciją, matuoklis subalansuoja kavos ir kakavos pupelių rūšių skirtumus, taip pat dėl sezono kaitos atsirandančius struktūrinius branduolių skirtumus.

Taip pat matuoja bandomąjį svorį

Be drėgmės matavimo rezultatų, „W200 Coffee” taip pat rodo esamą bandomąjį svorį: jums nebereikės atskirų bandomojo svorio svarstyklių.

Naudojimo paprastumas

Naudojant „Wile 200 Coffee” matuoklį nereikia naudoti jėgos: tereikia pripildyti prie matuoklio viršaus pritvirtintą permatomą puodelį, išleisti pupeles į matavimo kamerą ir išlyginti mėginį naudojant patentuotą integruotą išlyginimo sistemą. Perteklinės pupelės tvarkingai krenta į aplink matavimo taurę esantį lovelį.

Matavimas su „W200 Coffee” taip pat yra greitas: matuoklio nereikia valyti tarp matavimo operacijų, priešingai nei, pavyzdžiui, smulkinimo matuoklių.

Skrudintos kavos drėgmės matavimo diapazonas prasideda nuo 2 %, o žalios kavos ir pergamentinės kavos – iki 24 %. Kakavos drėgmės matavimo diapazonas yra nuo 3 % iki 18 %. Tipinis matavimo rezultatų pakartojamumas: ±0,3 % punktų (žalia kava, skrudinta kava) ir 0,6 % (pergamentinė kava, kakava).

Svarbu! Wile matuoklio pupelių skalės nustatymai sureguliuoti taip, kad kuo tiksliau atitiktų įprastas standartines pupelių rūšis. Tačiau pupelių savybės gali skirtis, pavyzdžiui, dėl skirtingų auginimo sąlygų arba naujų rūšių. Visada paimkite kelis mėginius ir kaip rezultatą naudokite jų vidurkį.

Patarimas! Geriausią pupelių matavimo tikslumą pasieksite, jei matuoklio ir pupelių temperatūra bus 16-32˚C intervale. Matuoklio ir pupelių temperatūra turi kuo labiau sutapti, todėl patartina mėginį laikyti kuo sandaresniame inde. Norint gauti patikimą rezultatą, mėginys turi būti reprezentatyvus.

Atkreipkite dėmesį, kad vėliau atnaujinus programinę įrangą gali pasikeisti tiek matuojamų pupelių tipų skaičius, tiek drėgmės matavimo diapazonas.

Komplekto sudėtis: kavos drėgmės matuoklis Wile 200 Coffee, dėklas ir nešiojimo dirželis, baterijos, USB laidas, naudojimo instrukcija. 

Apšviestas orientacinis LCD ekranas Taip
USB jungtis svarstyklėms atnaujinti Taip
Automatinis temperatūros kompensavimas Taip
Patentuota, integruota mėginio išlyginimo sistema Taip
Automatinis vidurkinimas Taip
Automatinis maitinimo išjungimas Taip
Įspėjimas apie žemą akumuliatoriaus įtampą Taip
Darbinės temperatūros diapazonas 5-45°C
Ekrano skiriamoji geba 0,1 % taškų
Baterijos 4 x AA
Garantija 1 metai

Pirkinių krepšelis