Drėgmės analizatorius Schaller PMSA

Produkto kodas: 13600 PMSA Kategorijos: , Žymos: , ,

Drėgmės analizatorius Schaller PMSA su kompiuterio programine įranga, skirtas atskirų popieriaus lapų vandens kiekiui nustatyti. PMSA yra laboratorinis prietaisas, skirtas nustatyti absoliutų vandens kiekį pavieniuose popieriaus lapuose. Priešingai nei tradicinis džiovinimo krosnyje būdas, popieriaus drėgmės analizatorius PMSA vandens kiekį nustato per kelias sekundes. PMSA gali būti naudojama analizuojant mėginius, paimtus tiesiai iš popieriaus, taip pat kontroliuojant įeinančius ir išeinančius popieriaus lapus.

Matavimo rezultatų analizė atliekama kompiuteryje – intuityvi programinė įranga suteikia vartotojui patogią sąsają matavimo reikšmėms rodyti, kitų popieriaus rūšių kalibravimui ir matavimo duomenų valdymui. Moderni ir ilgalaikė stabilių jutiklių technologija garantuoja tikslias matavimo vertes ir ypač aukštą pakartojimo tikslumą. Kad būtų užtikrintas maksimalus tikslumas, prieš kiekvieną matavimą sistema atlieka savaiminį jutiklio kalibravimą.

Matavimas

Įdiegę PMSA programinę įrangą savo kompiuteryje, USB laidu prijunkite PMSA drėgmės prietaisą prie kompiuterio. Programinėje įrangoje pasirinkite matuojamo popieriaus tipą ir spustelėkite mygtuką Pradėti. Kad būtų užtikrintas maksimalus tikslumas, prieš kiekvieną matavimą sistema atlieka savaiminį jutiklio kalibravimą – tai trunka tik kelias sekundes. Kai savikalibravimas bus baigtas, įdėkite popieriaus lapą, kad pamatuotumėte. Po kelių sekundžių ekrane rodomas nustatytas vandens kiekis. Galima pridėti papildomų duomenų, pvz., partijos numerį, ir matavimo reikšmes galima išsaugoti duomenų bazėje. Matavimo duomenis taip pat galima eksportuoti (csv, html, xls) arba atsispausdinti. Naudojant programinę įrangą galima lengvai sukurti ir kalibruoti kitus popieriaus tipus.

Prietaiso privalumai

Matavimas per kelias sekundes
Neardomas matavimas
Paprastas valdymas
Visų rūšių popieriaus lapams
Ilgalaikė stabilių jutiklių technologija
Infraraudonųjų spindulių temperatūros matavimas (kompensuojama temperatūra)

Komplekto sudėtis: drėgmės analizatorius Schaller PMSA su PMSA programinė įranga USB atmintinėje ir USB laidas.

Pasirenkama: svorio svarstyklės popieriui.

Matavimo diapazonas: nuo 1 iki 20% absoliutaus vandens kiekio
Rezoliucija: 0,01%
Svorio diapazonas: nuo 30 iki 800 g / m²
Maksimalus popieriaus storis: 0,8 mm (didesnis diapazonas pagal pageidavimą)
Automatinis temperatūros kompensavimas
Mažiausias popieriaus dydis: 180 x 180 mm

Temperatūros diapazonas: nuo 0 iki +50 ° C / 32 iki 122 ° F
Apsaugos klasė: IP30
Matmenys: 274 x 202 x 128 mm
Programinė įranga anglų ir vokiečių kalbomis
Maitinimas ir prijungimas prie kompiuterio: 5 VDC (USB mini B jungtis)