Medienos drėgmės matuoklis MC-460 su trumpomis adatėlėmis S-10

488.24 su PVM

Medienos drėgmės matuoklis MC-460 su trumpomis adatėlėmis S-10

Drėgmei matuoti medienoje, sijose, lentose, drožlėse, popieriuje, kartone, granulėse ir kt., kartu su išoriniais elektrodais S-10, S-10P, S-30 ir S-40 daugiau nei 300 skirtingų medienos rūšių. Prietaisas turi eglės ir pušies kompensavimo kreives pagal SP Trätek rekomendacijas. Kartu su rankiniu reguliuojamu temperatūros kompensavimu galima atlikti tikslius matavimus.

Nepakeičiamas amatininkams lentpjūvėse, statybose, baldų ir bendrojoje medienos apdirbimo pramonėje, dailidžių ir stalių dirbtuvėse, architektams, stiklininkams, medinių grindų ar parketo gamyboje ir kt

Šis tobulas prietaisas matuoja varžą tarp dviejų prijungto elektrodo matavimo antgalių ir skirtingose ​​medienos grupėse išmatuotą vertę konvertuoja į absoliučią drėgmės kiekį pagal medžiagos temperatūrą. Adatų laikiklis pagamintas iš patvaraus plastiko, kuriame adatos prisukamos veržliarakčiu ir veržlėmis. Šis prietaisas leidžia pritaikyti dideles ašines jėgas. Kita vertus, valdymo ir indikacijos bloko korpusas nėra veikiamas šių fizinių apkrovų, o tai prailgina įrenginio eksploatavimo laiką.

Patikimumas, ilgaamžiškumas ir aukštas tikslumo laipsnis gali būti garantuoti naujausių skaitmeninių grandinių, atitinkančių bekompromisinio tinkamumo kasdieniam naudojimui reikalavimus. Grafiniame skaitmeniniame ekrane su apšvietimu išmatuotos vertės rodomos ± 0,1 % tikslumu.

Persisiųsti gamintojo brošiūrą → Spausti čia

Komplektacijos sudėtis: Medienos drėgmės matuoklis MC-460 su trumpomis adatėlėmis S-10, baterija, dėklas, naudojimosi instrukcija.

Matavimo metodas: elektrinė varža

Matavimo diapazonas: 3 – 120 % drėgmė (H2O)

Medžiaga: mediena, medžio drožlės, pjuvenos, popierius, palmių aliejaus pluoštai ir daug daugiau.

Aplinkos darbo temperatūra / RH: nuo -10 iki + 60 °C / 0-90% (nekondensuojantis)

Tikslumas: ± 0,5 %

Rezoliucija: 0,1 %

Matmenys: 134 x 72 x 25 mm

Svoris: 150 g

MC korpuso medžiaga: ABS

Korpusas: pagamintas iš smūgiams atsparaus plastiko

Shopping Cart