, ,

Testo 176 H1 temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis

Ar laikomasi nustatytų drėgmės ir temperatūros verčių sandėliuose ir pastatuose? Ar bute esantis pelėsis yra nepakankamo vėdinimo rezultatas? Testo 176 H1 temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis gali tai parodyti. Prie keturių kanalų duomenų kaupiklio testo 176 H1 galima prijungti ir patalpoje pagal individualius reikalavimus iki dviejų temperatūros ir (arba) temperatūros/drėgmės zondų. Prieinamas platus zondų pasirinkimas. Pridedama spyna apsaugo temperatūros ir drėgmės kaupiklį nuo neteisėto priėjimo.

Testo 176 H1 temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis garantuoja aukštą duomenų saugumą ir patikimus matavimo rezultatus, remiantis šiuolaikine matavimo technologija. Be dabartinių temperatūros ir drėgmės verčių, duomenų kaupiklis testo 176 H1 taip pat rodo rasos tašką ekrane (kai prijungtas temperatūros/drėgmės zondas). Galite perskaityti užprogramuotas ribines vertes, min. ir maks. vertės, ribinių verčių pažeidimai, taip pat likęs akumuliatoriaus tarnavimo laikas. Todėl norint greitai sužinoti, nebūtina nuskaityti temperatūros ir drėgmės registravimo į kompiuterį. Didelės atminties, skirtos 2 milijonams matavimo verčių, ir baterijos veikimo laiko iki 8 metų dėka, duomenis galite skaityti daug rečiau, net ir trumpesniais matavimo intervalais. Lengvai pakeičiamos prietaiso standartinės baterijos.

Temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklio programavimas ir įvertinimas

Temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklio programavimui ir nuskaitymui, taip pat matavimo duomenų analizavimui asmeniniame kompiuteryje yra trys programinės įrangos versijos

„ComSoft Basic“ programinė įranga, kurią galima nemokamai atsisiųsti, leidžia greitai programuoti duomenų kaupiklį ir lengvai analizuoti duomenis.
„ComSoft Professional“ programinė įranga – pasirinktinai prieinama – siūlo įvairias galimybes išsamiai analizuoti temperatūros ir drėgmės reikšmes.
„ComSoft CFR 21 Part 11“ programinė įranga – pasirinktinai – optimali specialiems farmacijos sektoriaus reikalavimams pagal CFR 21 11 dalį.

Dėmesio: norint užprogramuoti temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklį, reikalingas USB laidas, kuris nėra pristatomas. Išsaugotų matavimo duomenų perkėlimas iš duomenų kaupiklio į kompiuterį atliekamas USB kabeliu arba SD kortele – abu galite užsisakyti kaip papildomus priedus kartu su testo 176 H1.

Temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklio taikymo sritys

Pastatų klimato stebėjimas ir dokumentavimas.
Laikymo temperatūros ir drėgmės stebėjimas ir dokumentavimas
Pelėsiai bute: naudodamiesi temperatūros ir drėgmės duomenų kaupikliu galite sužinoti, ar drėgmė ir pelėsis ant lubų ir sienų yra pastato apgadinimo pasekmė, ar netinkamo vėdinimo požymis.

Komplekto sudėtis: Testo 174 H temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis su išorinėmis zondo jungtimis (NTC / talpinis drėgmės jutiklis), įskaitant sienos laikiklį, akumuliatorių ir kalibravimo protokolą.

Temperatūra – NTC

Matavimo diapazonas -20 iki +70 ° C
Tikslumas ± 0,2 ° C (nuo -20 iki +70 ° C) ± 1 skaitmuo; ± 0,4 ° C (likęs diapazonas) ± 1 skaitmuo
Rezoliucija 0,1 ° C

Drėgmė

Matavimo diapazonas 0–100% RH *
Tikslumas priklauso nuo pasirinkto zondo
Rezoliucija 0,1% RH

* Ne kondensuojančioms atmosferoms.

Bendrieji techniniai duomenys

Svoris 220 g
Matmenys 103 x 63 x 33 mm
Darbinė temperatūra -20 iki +70 ° C
Produkto/korpuso medžiaga Plastmasinis
Apsaugos klasė IP65
Kanalai 4 išorinis
Produkto spalva Juoda

Sujungiami zondai 2 x NTC temperatūros zondas arba 2 x drėgmės zondas
Standartai ES gairės 2014/30 / ES; 2011/65 / ES
Matavimo greitis Nuo 1 s iki 24 h; Nuo 2 s iki 24 h (matavimas internetu)
Baterijos Tipas 1 x ličio (TL-5903)
Baterijos veikimo laikas 8 metai 15 min. matuoti norma, +25 ° C
Sąsaja mini USB, SD kortelės lizdas
Atmintis 2 000 000 matavimo verčių
Laikymo temperatūra -40 iki +85 ° C

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis