Testo 174T mini temperatūros duomenų kaupiklis

Jei jūsų profesinis darbas susijęs su maistu ar farmacijos produktais, žinote, kad jūsų prekių laikymo temperatūra jokiomis aplinkybėmis neturėtų viršyti konkrečių ribinių verčių. Testo 174T mini temperatūros duomenų kaupiklis padeda laikytis nurodytų temperatūros diapazonų. Jis patikimai fiksuoja temperatūros vertes ir taip užtikrina nepertraukiamą matavimo duomenų registravimą ir dokumentavimą. Naudodami testo 174T temperatūros duomenų kaupiklį galite saugiai išsaugoti iki 16 000 rodmenų. Matavimo duomenys, kuriuos išsaugojote, nebus prarasti, net kai baterija bus tuščia arba kai ji bus pakeista. Tai reiškia, kad garantuojamas aukštas duomenų saugumo lygis. Galite lengvai ir greitai perskaityti dabartinę temperatūros matavimo vertę dideliame ekrane kartu su galimais ribinių verčių pažeidimais. Integruotas NTC jutiklis reiškia aukštą tikslumo lygį. Dėl didelio matavimo diapazono, nuo -30 iki +70 ° C, ir dėl kompaktiškos konstrukcijos testo 174T temperatūros duomenų kaupiklis yra kompetentinga pagalba praktiškai bet kokiam temperatūros registravimui.

Temperatūros duomenų kaupiklis atitinka EN 12830 ir RVASVT reikalavimus, taip pat turi tarptautinį RVASVT sertifikatą, o tai reiškia, kad jis idealiai tinka matavimams maisto pramonėje (pvz., laikymo temperatūros matavimui). Ypač praktiška: duomenų kaupiklyje yra apsauga pagal IP 65, tai leidžia prietaisą palikti matavimo vietoje net ir valant sandėlius. Temperatūros duomenų kaupiklis taip pat tinka temperatūros reguliavimui šaldytuvuose ar šaldymo kamerose, nes jis gali būti naudojamas iki -30 ° C temperatūros.

Programavimas ir analizė

Galite pasirinkti vieną iš trijų programinės įrangos versijų programuoti ir skaityti duomenų kaupiklį bei analizuoti matavimo duomenis kompiuteryje:
„ComSoft Basic“ programinė įranga – galima nemokamai atsisiųsti – skirta greitai programuoti temperatūros duomenų kaupiklį ir lengvai analizuoti duomenis.
„ComSoft Professional“ programinė įranga, kurią taip pat galima užsisakyti kaip papildomą, siūlo daugybę galimybių išsamiai analizuoti temperatūros rodmenis.
„ComSoft CFR 21 Part 11“ programinė įranga – taip pat galima užsisakyti kaip papildomą variantą – geriausias sprendimas specialiems reikalavimams pagal CFR 21 11 dalį farmacijos sektoriuje.

Norint programuoti ir skaityti mini temperatūros duomenų kaupiklį, jums reikia USB sąsajos.

Dėmesio: Prieš pirmą kartą naudodamiesi USB sąsaja, atsisiųskite naujausią programinės įrangos versiją.

Naudojimas

Temperatūros šaltose patalpose stebėjimas ir dokumentavimas.
Transportavimo temperatūros stebėjimas ir dokumentavimas.
Temperatūros stebėjimas maisto šaldymo patalpose.

Komplekto sudėtis: Testo 174T mini temperatūros duomenų kaupiklis, įskaitant sieninį laikiklį, baterijas (2 x CR 2032 ličio) ir kalibravimo protokolą.

Temperatūra – NTC

Matavimo diapazonas -30 iki +70 ° C
Tikslumas ± 0,5 ° C (nuo -30 iki +70 ° C)
Rezoliucija 0,1 ° C

Bendrieji techniniai duomenys

Svoris 35 g
Matmenys 60 x 38 x 18,5 mm
Darbinė temperatūra -30–70 ° C
Produkto/korpuso medžiaga plastikas
Apsaugos klasė IP65
Kanalai 1 vidinis
Prietaiso spalva balta
Standartai ES gairės 2014/30 / ES; 2011/65 / ES

Matavimo greitis 1 min. – 24 val
Baterijos Tipas 2 x 3 V mygtuko elementas (CR 2032)
Baterijos veikimo laikas 500 dienų (15 min. Matavimo ciklas, +25 ° C)
Atmintis 16 000 matavimo verčių
Laikymo temperatūra -40 iki +70 ° C

Jums taip pat gali patikti…

Shopping Cart