,

Testo 175 T1 temperatūros duomenų kaupiklis

187.55 su PVM

Testo 175 T1 temperatūros duomenų kaupiklis turi įmontuotą temperatūros jutiklį ir yra idealus temperatūros stebėjimui ir registravimui vėsiose ir šaltose patalpose bei saugyklose. Registratoriaus ekrane pateikiama daugybė vertingos informacijos, įskaitant dabartines matavimo vertes, ribines vertes, taškus, kur šios ribos buvo viršytos, min/maks vertes ir likusią baterijos energiją. Visas šias reikšmes galima nuskaityti tiesiai iš ekrano, nereikia jungti prie kompiuterio. Be šios gražios smulkmenos, kaupiklis taip pat turi labai didelę atmintį, kurioje galima išsaugoti iki 1 milijono matavimų ir išskirtinai ilgą baterijos veikimo laiką – iki 3 metų. Tai suteikia jums laisvę kaupti duomenis ilgesniais intervalais, net jei matavimo ciklai yra trumpesni. Baterijos keičiamos.

Programavimas ir analizė

Galite pasirinkti vieną iš trijų programinės įrangos versijų programuoti ir skaityti duomenų kaupiklį bei analizuoti matavimo duomenis kompiuteryje:
„ComSoft Basic“ programinė įranga – galima nemokamai atsisiųsti – skirta greitai programuoti temperatūros duomenų kaupiklį ir lengvai analizuoti duomenis.
„ComSoft Professional“ programinė įranga, kurią taip pat galima užsisakyti kaip papildomą, siūlo daugybę galimybių išsamiai analizuoti temperatūros rodmenis.
„ComSoft CFR 21 Part 11“ programinė įranga – taip pat galima užsisakyti kaip papildomą variantą – geriausias sprendimas specialiems reikalavimams pagal CFR 21 11 dalį farmacijos sektoriuje.

Patikrinta ir patvirtinta naudoti maisto sektoriuje

Išbandyta pagal DIN EN 12830
Atitinka HACCP ir yra sertifikuotas HACCP International
IP65 apsauga: valymo metu temperatūros duomenų kaupiklis gali likti saugykloje ar transporto priemonės krovinių skyriuje

Komplekto sudėtis: Testo 175 T1 temperatūros duomenų kaupiklis su vidiniu jutikliu (NTC), įskaitant sieninį laikiklį, užraktą, baterijas ir kalibravimo protokolą.

Dėmesio: norint programuoti duomenų kaupiklį, jums reikia USB laido, kuris nėra įtrauktas į pristatymo sritį, tačiau prireikus galite užsisakyti. Matavimo duomenis taip pat galima perkelti į kompiuterį per USB kabelį arba SD kortelę (galima įsigyti kaip papildomą komplektaciją).

Temperatūra – NTC

Matavimo diapazonas -35 iki +55 ° C
Tikslumas ± 0,5 ° C (nuo -35 iki +55 ° C) ± 1 skaitmuo
Rezoliucija 0,1 ° C

Bendrieji techniniai duomenys

Svoris 156 g
Matmenys 89 x 53 x 27 mm
Darbinė temperatūra -35 iki +55 ° C
Produkto/korpuso medžiaga Plastmasinis

Apsaugos klasė IP65
Kanalai 1 vidinis
Produkto spalva balta
Standartai ES gairės 2014/30 / ES; DIN EN 12830; 2011/65 / ES
Matavimo greitis 10 s – 24 val

Baterijos tipas 3 x AIMn tipo AAA arba „Energizer“
Baterijos veikimo laikas 3 metai (15 min. Matavimo dažnis, +25 ° C)
Sąsaja mini USB, SD kortelės lizdas
Atmintis 1 000 000 matavimo verčių
Laikymo temperatūra -35 iki +55 ° C

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis
Testo 175 T1 temperatūros duomenų kaupiklisTesto 175 T1 temperatūros duomenų kaupiklis
187.55 su PVM