,

Testo 175 T2 temperatūros duomenų kaupiklis

220.22 su PVM

Testo 175 T2 temperatūros duomenų kaupiklis turi vidinį jutiklį ir jungtį išoriniam temperatūros davikliui. Tai reiškia, kad jis idealiai tinka naudoti, kai norite ne tik įrašyti vidaus oro temperatūrą, bet ir atlikti kitą temperatūros patikrinimą (pvz., pagrindinės temperatūros patikrinimą vietoje). Tai praktiška, be kita ko, laikant ir perdirbant maistą: išmatuokite savo prekių aplinkos sąlygas sandėliavimo patalpose ir šaldymo sandėliuose ir tuo pačiu metu patikrinkite pačių prekių temperatūros lygį, pavyzdžiui, su įsiskverbimo zondu (neprivaloma). Taip pat galima reguliuoti pakuočių tarpus. Abiejų kanalų matavimų rezultatai saugiai saugomi jūsų temperatūros duomenų kaupiklyje.

Temperatūros zondas, patikimai įmontuotas duomenų kaupiklyje, yra aukšto matavimo tikslumo (± 0,5 ° C) NTC jutiklis. Vidinio temperatūros zondo matavimo diapazonas yra nuo -35 ° C iki +55 ° C. Tai reiškia, kad temperatūros duomenų kaupiklį taip pat galima lengvai naudoti šaldymo kamerose arba šaldymo patalpose. NTC zondo, kuris yra pasirinktinis priedas, tikslumas ir matavimo diapazonas priklauso nuo pasirinkto zondo modelio. Pavyzdžiui, matavimai aukštesnėje temperatūros diapazone (iki +120 ° C) taip pat galimi naudojant atitinkamą temperatūros zondą. Kaupiklio ekrane rodomos dabartinės matavimo vertės, min./maks. vertės, nustatytos ribinės vertės, ribinių verčių pažeidimai ir likęs akumuliatoriaus veikimo laikas. Tai reiškia, kad galite bet kada patikrinti svarbiausius duomenis, nenuskaitydami temperatūros duomenų kaupiklio kompiuteryje. Rečiau atliekant matavimo ciklus, rečiau reikia skaityti duomenų kaupiklį. Taip yra dėl didelės atminties, leidžiančios skaityti iki 1 milijono, ir baterijos veikimo trukmės – iki 3 metų. Vartotojai bet kuriuo metu gali patys pakeisti standartines baterijas (AAA). Naudodamiesi temperatūros duomenų kaupikliu, galite pasikliauti aukštu duomenų saugumo lygiu. Išsaugoti matavimų duomenys nebus prarasti, net kai baterija bus tuščia arba kai ji bus pakeista.

Programavimas ir analizė

Galite pasirinkti vieną iš trijų programinės įrangos versijų programuoti ir skaityti duomenų kaupiklį bei analizuoti matavimo duomenis kompiuteryje:
„ComSoft Basic“ programinė įranga – galima nemokamai atsisiųsti – skirta greitai programuoti temperatūros duomenų kaupiklį ir lengvai analizuoti duomenis.
„ComSoft Professional“ programinė įranga, kurią taip pat galima užsisakyti kaip papildomą, siūlo daugybę galimybių išsamiai analizuoti temperatūros rodmenis.
„ComSoft CFR 21 Part 11“ programinė įranga – taip pat galima užsisakyti kaip papildomą variantą – geriausias sprendimas specialiems reikalavimams pagal CFR 21 11 dalį farmacijos sektoriuje.

Patikrinta ir patvirtinta naudoti maisto sektoriuje

Išbandyta pagal DIN EN 12830
Atitinka HACCP ir yra sertifikuotas HACCP International
IP65 apsauga: valymo metu temperatūros duomenų kaupiklis gali likti saugykloje ar transporto priemonės krovinių skyriuje

Komplekto sudėtis: Testo 175 T2 temperatūros duomenų kaupiklis su vidiniu jutikliu (NTC) ir išorinio jutiklio jungtimi (NTC zondui), įskaitant sienos laikiklį, užraktą, baterijas ir kalibravimo protokolą.

Dėmesio: duomenų kaupiklio programavimui reikalingas USB laidas, kuris nėra įtrauktas į pristatymo sritį. Tačiau galite pateikti papildomą užsakymą. Taip pat galite perkelti matavimo duomenis į kompiuterį naudodami USB kabelį arba SD kortelę (galima įsigyti kaip papildomą komplektaciją).

Temperatūra – NTC

Matavimo diapazonas -35 iki +55 ° C vidinė; -40–120 ° C išorėje
Tikslumas vidinis: ± 0,5 ° C (nuo -35 iki +55 ° C) ± 1 skaitmuo; išorinis: ± 0,3 ° C (nuo -40 iki +120 ° C) ± 1 skaitmuo
Rezoliucija 0,1 ° C

Bendrieji techniniai duomenys

Svoris 160 g
Matmenys 89 x 53 x 27 mm
Darbinė temperatūra -35 iki +55 ° C
Produkto/korpuso medžiaga Plastmasinis

Apsaugos klasė IP65
Kanalai 1 vidinis
Produkto spalva balta
Standartai ES gairės 2014/30 / ES; 2011/65 / ES; DIN EN 12830
Matavimo greitis 10 s – 24 val

Baterijos tipas 3 x AIMn tipo AAA arba „Energizer“
Baterijos veikimo laikas 3 metai (15 min. Matavimo dažnis, +25 ° C)
Sąsaja mini USB, SD kortelės lizdas
Atmintis 1 000 000 matavimo verčių
Laikymo temperatūra -35 iki +55 ° C

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis
Testo 175 T2 temperatūros duomenų kaupiklisTesto 175 T2 temperatūros duomenų kaupiklis
220.22 su PVM