Vibracijos duomenų kaupiklis PCE VM 40C

3,652.60 be PVM

Produkto kodas: PCE VM 40C Kategorija: Žymos: , , ,

Vibracijos duomenų kaupiklis PCE VM 40C skirtas vibracijos ir smūgių matavimams pastatuose, tiltuose, bokštuose ir kitose dirbtinėse konstrukcijose. Prietaisas matuoja vibraciją pagal DIN 4150-3, BS 7385 ir SN 640312A standartus. PCE VM 40C pagreičio matuoklis, turintis vidinę atmintį iki 100 000 rodmenų, gali nustatyti statybviečių, transporto srauto ar pramoninio perdirbimo poveikį pastatams per ilgą laiką. Galite pasirinkti įrašymą pagal laiką ir įvykį, taip pat tarp trumpalaikio ir ilgo laiko virpesių. Taip pat galima nustatyti slenksčio lygius, kurie, viršijus signalą, suaktyvina. Su įmontuotu GSM moduliu (pasirenkamas), prietaisas gali jums atsiųsti SMS pranešimus, kai tik suveikia įspėjimas.

Prietaisas yra labai paprastas naudoti ir greitai gali būti konfigūruojamas įvairioms programoms. Išmatuotus duomenis galima lengvai peržiūrėti įrenginio ekrane (galite pamatyti vibracijos greitį visomis 3 kryptimis) Prietaisas turi integruotą NiMH akumuliatorių.

Pastatų ir konstrukcijų stebėjimas

Stebėti pastatus ir statinius reikia ne tik planuojant ir statant, bet ir po to, kai jie bus baigti. Didelių išorinių šaltinių, nuolatinių ar atsitiktinių, vibracijų, taip pat seismografinių reiškinių poveikis gali būti absoliučiai pragaištingas, todėl patikimas prietaisas, toks kaip vibracijos duomenų kaupiklis – puikus sprendimas išvengti nenumatytoms išlaidoms.. Iš vienos pusės jie suteikia galimybę nuolat stebėti ir patikimai saugoti informaciją, iš kitos – labai greitas duomenų perdavimas ir pranešimas apie nukrypimus nuo normų, leidžia greitai reaguoti ekstremalios situacijos atveju.

Duomenų kaupiklis, įrengtas prižiūrimose vietose, padeda įvertinti esamą situaciją, užkirsti kelią žalai esant nuolatinėms ir griaunančioms vibracijoms ar dėl aptinkamo pavojaus, įvertinti trumpalaikius ir stiprius pažeidimus.

Duomenų kaupiklio taikymo pranašumas yra jo montavimo ir veikimo paprastumas. Įrenginys yra atsparus ir dėl baterijos veikimo gali veikti net sudėtingomis sąlygomis. Duomenys registruojami ir saugomi duomenų kaupiklyje, gali būti perkeliami į kompiuterį, kuriame tvarkoma informacija. Vibracijų stebėjimas naudojant duomenų kaupiklį leidžia analizuoti vibracijos šaltinį ir bendrą žalą, kurią jie daro šalia jų esantiems pastatams ir konstrukcijoms.

Prietaiso privalumai
Triašis pagreičio matuoklis
Pagal standartą BS 7385
Integruota NiMH baterija
FFT analizė, XYZ ir vektorių sumos ekranas
SMS aliarmo pranešimai per GSM (pasirinktinai)
Vidinė atmintis iki 100 000 rodmenų
Maitinimo šaltinis / kintamosios srovės adapteris pridedamas prie komplekto
Paprasta naudoti
Slenksčio funkcija

Komplekto sudėtis: vibracijos duomenų kaupiklis PCE VM 40C, USB kabelis, tinklo / kintamosios srovės adapteris, naudojimo instrukcija.

Matavimo vienetai Didžiausia vibracijos greičio vertė, didžiausia vibracijos pagreičio vertė
Palaikomi standartai DIN 4150-3; BS 7385; SN 640312A
Vibracijos jutiklis trišakis pjezoelektrinio pagreičio jutiklis
Ekrano diapazono (didžiausias) pagreitis 0,001 … 15 m / s²
Ekrano diapazono (didžiausias) greitis 0,01 … 2400 mm / s, esant 1 Hz 0,01 … 30 mm / s, esant 80 Hz (priklausomai nuo dažnio)
Tikslumas (pamatinė vertė: 16 Hz) ± 3%, ± 2 skaitmenys, 100 Hz žemo dažnio dažnis ± 3%, ± 2 skaitmenys, 398 Hz žemo dažnio dažnis

Ekranas Skystųjų kristalų ekranas, nespalvotas, 128 x 64 taškų, foninio apšvietimo
3 didžiausios vertės (kryptis x / y / z) arba vektoriaus suma, pagrindinis dažnis, 50 eilučių FFT spektras, akumuliatoriaus būsena, data ir laikas
Signalizacijos įspėjimo ir aliarmo šviesos diodai šalia ekrano relės išėjimo (įkrovimo kontaktas, maks. 100 V DC / 2 A)
GSM modemas Keturių dažnių juosta (850, 900, 1800, 1900 MHz) (pasirinktinai)
SMS aliarmo funkcija SMS pranešimas, kai suveikia aliarmas.
SMS žinutėje yra x / y / z rodmenys, dažnis, data ir įrenginio pavadinimas
Papildomos GSM funkcijos Telefono skambutis su laisvų rankų įranga (pasirenkamas VM40-HS adapteris) (pasirenkamas)

Atmintis Įmontuota „micro-SD“ kortelė maks. 100 000 rodmenų (x / y / z, dažnis, data, laikas, įrenginio pavadinimas)
Analoginis skaitmeninis keitiklis 24 bitų, sigma-delta
USB sąsaja USB 2.0, CDC režimas, naudojant VM2x-USB kabelį
Baterija NiMH, 4,8 V, įkrovimo laikas: 10 h
Baterijos tarnavimo laikas 5 … 15 dienų, priklausomai nuo temperatūros ir darbo ciklo
Kalbos Vokiečių, anglų
Temperatūros diapazonas -20 ° C … 60 ° C
Apsaugos klasė IP 64
Matmenys 150 mm x 140 mm x 80 mm
Svoris 2 kg