Krano anemometras PCE WSAC 50W 230

1,081.53 be PVM

Produkto kodas: PCE WSAC 50W 230 Kategorijos: , Žymos: , , ,
Krano anemometras PCE WSAC 50W 230

Krano anemometras PCE WSAC 50W 230 naudojamas kranų ar vėjo turbinų vėjo apkrovai matuoti ir stebėti. Be to, prieš pradedant eksploatuoti vėjo turbiną, galima išmatuoti ir išanalizuoti vėjo poveikį. Krano anemometre PCE WSAC 50W 230 yra įrengta aliarmo relė, skirta išankstiniam ar pagrindiniam aliarmui.

Dėl krano anemometro aukšto matavimo diapazono iki 50 m/s, taip pat galima stebėti audringus gūsius. Anemometro radijo diapazonas atviroje srityje yra iki 750 m laisvoje 2,4 GHz dažnių juostoje. Montuojant pastatuose krano anemometro PCE WSAC 50W 230 ekraną, vėjo jutikliui galima pasiekti iki 60 m atstumą. Dėl integruoto 4 … 20 mA vėjo signalizacijos ekrano išėjimo, išmatuoti duomenys taip pat gali būti perduoti kitiems valdikliams įvertinti.
Norint užtikrinti normalų funkcionavimą ir saugumą, aukštos konstrukcijos, tiltai, pastatai, stiebai, įranga ir kt. turi būti įrengti laikantis reikalavimų, būti stabilūs, kad būtų atsparūs galimiems oro pokyčiams.
Profesionalai ir mėgėjai jūreiviai, nesvarbu, ar tai ilga kelionė, ar trumpa linksma buriavimo kelionė, niekada neturi palikti kranto nepasiruošę.

Krano anemometras yra nepakeičiamas įtaisas, kuris turėtų būti prie bet kurio laivo, taip pat uoste, kur yra daug burlaivių. Prietaisas pateikia aiškų vaizdą apie pavojaus lygį ir apie tai, ar vėjas neviršija leistino diapazono ar gali peržengti saugos normą.

Be to, sauga yra svarbi uostų pakrovimo įrenginių problema. Konstrukcijos yra aukštos, apkrovos – labai sunkios, kranų koncentracija tanki, todėl staigiai netikėtai pasikeitus oro sąlygoms padariniai gali būti gana sunkūs. Oro pokyčių ir ypač vėjo stebėjimas gali užkirsti kelią didžiuliams finansiniams nuostoliams. Netikėta audra, uraganas, vėjo gūsiai gali sukelti kamščius, chaosą, vėlavimus pristatyti, pakrauti ir iškrauti krovinius. Štai kodėl ypač svarbu naudoti patikimą įrangą, galinčią pateikti tikslią informaciją apie artėjančius oro pokyčius.

Krano anemometras yra vienas iš pagrindinių sudėtingos orų prognozavimo sistemos instrumentų. Matavimai, gauti naudojant krano anemometrą, gali būti imami siekiant geriau ir labiau organizuoti kranų darbą. Preliminarus blogėjančių oro sąlygų numatymas leidžia pakoreguoti tvarkaraštį, sumažinti palaidų daiktų kiekį, sumažinti sunkiosios technikos aukštį, pasiruošti prastam matomumui ir kt.

Vėjas ir permainingos oro sąlygos gali sukelti rimtų pavojų tokioms populiarioms pramogoms kaip funikulierius. Keleivių saugumas kajutėse turi būti užtikrinamas ne tik dėl nepriekaištingos techninės būklės ir priežiūros, bet ir dėl nuolatinio oro sąlygų stebėjimo bei tinkamo laiko pranešimo apie rimtus pokyčius. Dėl stipraus vėjo gūsio gali kabina pernelyg pasisukti ir nutrūkti kabelių linijos.

Krano anemometras gali būti naudojamas pramogų parkuose, šventėse, festivaliuose. Paprastai dideli žmonių susibūrimai sutelkiami aplink scenas, judančias karuseles ir įvairius atrakcionus, kuriuos laiko aukštos sunkios konstrukcijos. Renginių metu niekada nereikia pamiršti oro, staigus uraganas, vėjas, perkūnija gali sugadinti konstrukcijas. Laiku numatant blogas oro sąlygas gali būti išgelbėtos žmonių gyvybės bei apsaugomas turtas.

Ne mažiau svarbus krano anemometro pritaikymas, be abejo, yra statybos srityje. Tuo tarpu sunkumų kėlimui naudojama įranga tapo technologiškai išplėtota, tačiau taip pat labai sunki ir nepatogi (dangoraižių, tiltų, bokštų statyba). Esant netinkamoms oro sąlygoms, tokių sunkių mašinų eksploatuoti negalima.

Nuolatinis ir labai tikslus sąlygų tam tikroje vietoje stebėjimas yra būtinas, nes tai susiję su objekte dirbančių žmonių gyvybe ir sauga, pačia įranga ir tuo pačiu objektu, kuris yra statomas, nes kranai yra paprastai arti jo. Dėl vėlavimų ir vilkinimo statybų įmonei reikia didelių pinigų, tačiau tuo pačiu metu nepagrįsta rizika, kai įrenginys veikia nepalankiomis sąlygomis, yra daug didesnė.

Dabartinių ir artėjančių oro sąlygų stebėjimas leidžia teisingai valdyti darbo laiką ir pagrindžia būtinus išjungimus avarijos atveju. Tikslių duomenų apie artėjančius oro pokyčius užtikrinimas nekelia pavojaus personalui ir įranga, ypač kranai, yra saugiai laikomi, išardomi ar patikimai pritvirtinami. Kranai šiais laikais dėl savo konstrukcijos, strėlės formos dažnai gali atlaikyti didžiulį uraganų poveikį, tačiau nėra abejonių, kad saugumo niekada negali būti per daug.

Prietaiso privalumai

Tvirtas plastikinis korpusas
Vienetai: km/h, h/h, m/s
4 … 20 mA analoginis išėjimas
128 x 64 pikselių LC ekranas
Aliarmo relė
Matavimo diapazonas iki 180 km/h
Patvarus nerūdijančio plieno guoliai
Aplinkos temperatūra -20 … 70 ° C
Radijo perdavimas

Komplekto sudėtis: PCE WSAC 50W 230 anemometras, vėjo jutiklis, savaime išsilyginantis papildomas laikiklis, radijo antena, akumuliatorius, vartotojo vadovas.

Anemometro PCE WSAC 50W 230 ekranas

Įvestis Impulsinis, analoginis (4 … 20 mA) arba radijas
Radijas IEEE 802.15.4 ISM 2,4 GHz
Vienetai km / h, mph, m / s
Jutiklių maitinimas + 15 V DC
Analoginis išėjimas 4 … 20 mA
Maksimali įėjimo varža 500 Ω
Analoginės išvesties skiriamoji geba 10 bitų
Analoginės išvesties tikslumas ± 1.5%
Signalizacijos relė Maks. 250 V kintama, 8 A
Ekranas 128 x 64 pikselių LC ekranas su apšvietimu
Korpusas Tvirtas plastikinis korpusas
Apsaugos klasė IP65
Matmenys 145 x 95 x 125 mm
Svoris 650 g

Anemometro daviklis PCE WSAC 50W 230

Matavimo diapazonas 4 … 180 km / h
Mažiausias starto greitis 8 km / val
Tikslumas ± 1 km / h diapazone 4–15 km / h
± 3% 16–180 km / h greičio ruože
Maitinimas Baterijos monoelementas D 1,5 V DC
Energijos sąnaudos apytiksliai 0,3 W su 1,5 V nuolatinės srovės maitinimo šaltiniu
Korpuso medžiaga PA + FG
Rutulinis guolis Nerūdijantis plienas X65Cr13
Laikiklis Nerūdijantis plienas AISI 304
Svoris (su standartiniu laikikliu) apie 680 g
Svoris su savaime išsilyginančiu laikikliu apie 900 g
Matmenys 320 x 110 x 100 mm
Laikymo temperatūra -35 … 70 ° C
Aplinkos temperatūra -20 … 70 ° C
Apsauga IP65