,

Analitinės svarstyklės KERN ABP 100-4M

2,710.40 su PVM

Produkto kodas: ABP 100-4M Kategorijos: , Žymos: ,

Aukščiausios kokybės analitinės svarstyklės KERN ABP 100-4M su naujausios kartos svėrimo technologija, užtikrinančia itin greitus ir stabilius svėrimo rezultatus. Ryškus OLED ekranas su dideliu matymo kampu, kad rodmenys būtų geriausiai matomi iš įvairių matymo linijų. RS 232 ir USB sąsajos svėrimo duomenims perduoti į kompiuterius, planšetinius kompiuterius, spausdintuvus, taip pat išoriniams įrenginiams, pavyzdžiui, brūkšninių kodų skaitytuvams (pasirinktinai), skaitmeninei klaviatūrai (pasirinktinai) ir kt. prijungti. GLP/ISO įrašų tvarkymas: profesionalus, išsamus GLP protokolas, kad svarstyklės visiškai atitiktų atitinkamų standartų reikalavimus pagal ISO, GLP ir GMP.

Šiose naujos kartos analitinėse svarstyklėse suderintas aukščiausio lygio tikslumas ir dideli svėrimo intervalai. Dėl naujos vienos ląstelės kartos svarstyklių svėrimo rezultatas parodomas per trumpesnį laiką nei panašių modelių svarstyklių rezultatai. Kartu su intuityvios struktūros meniu tai reiškia, kad galite dirbti efektyviai ir greitai. Navigacijos klaviatūra, skirta itin greitam naršymui po meniu. Automatinis vidinis reguliavimas pasikeitus temperatūrai > 1 °C ir kas 4 val., kontroliuojamas pagal laiką užtikrina didelį tikslumą ir padaro svarstykles nepriklausomas nuo jų naudojimo vietos. Minimalus mėginio svoris gali būti įrašomas į prietaisą rankiniu būdu arba apskaičiuojamas automatiškai. Jei svėrimas yra mažesnis už šią vertę, svarstyklės pateikia įspėjamąjį pranešimą. Dozavimo pagalba valdoma per ekraną. Paprastas receptinis svėrimas ir dokumentavimas naudojant kombinuotą taros ir spausdinimo funkciją. Be to, recepto mišinio ingredientai numeruojami automatiškai ir spausdinami su atitinkamu jų skaičiumi ir svorio verte.

Galima išsaugoti individualius iki 10 naudotojų nustatymus: naudotojo vardą / naudotojo numerį (galima atspausdinti arba pridėti prie kiekvieno proceso įrašo), slaptažodį, meniu kalbą, naudotojų profilius, prieigą prie naudotojo nustatymų brūkšniniu kodu, papildomą svečio režimą neprisijungusiems naudotojams, pvz., balanso koregavimas, keitimas, nustatymai arba receptūros kondicionavimas ar modifikavimas tik įgaliotam asmeniui ir naudotojo atliekamas receptūros sudarymas. JAV FDA 21 dalis 11: padeda užtikrinti duomenų vientisumą pagal JAV FDA 21 dalies 11 punktą (pvz., svėrimo rezultatas, mėginio ID, naudotojo vardas, svarstyklių ID, …).

Pasirinktinai: Itin greitas jonizacijos procesas, kurį užtikrina naujausios kartos KERN jonizacijos technologija, neutralizuojanti elektrostatinį krūvį, skirta stacionariam įrengimui analitinėse svarstyklėse. Ypač patogus valdymas, nes nebereikia atskiro prietaiso. Tiesiog įjunkite jonizatoriaus ventiliatorių vienu mygtuko paspaudimu. Tinka visiems modeliams.

Privalumai

Automatinis duomenų išvedimas į kompiuterį / spausdintuvą kiekvieną kartą, kai svarstyklės nusistovi
Didelis stiklinis skersvėjo skydas su 3 stumdomomis durelėmis, kad būtų galima lengvai pasiekti sveriamus daiktus
Daugiafunkcinė svėrimo plokštelė, kuri yra tiekimo komplekte, sumažina oro srovių poveikį svėrimo kameroje, todėl gerokai pagerina stabilizavimo laiką ir pakartojamumą. Be to, mėginius, mėginių popierių, PGR talpyklas, mikrocentrifūgų mėgintuvėlius ir daugelį kitų išsikišusių daiktų galima lengvai pritvirtinti ir lengvai pasverti.
Komplekte apsauginis darbinis dangtelis
Pažangi vienos ląstelės technologija
Visiškai automatiškai pagaminta svėrimo kamera iš vieno gabalo medžiagos
Stabilios temperatūros charakteristikos
Trumpas stabilizavimo laikas: svorio vertės nusistovi per maždaug 2 s (modeliai su [d] = 0,1 mg), maždaug per 8 s (modeliai su [d] = 0,01 mg) laboratorinėmis sąlygomis
Smūgiams atspari konstrukcija
Didelės kampinės apkrovos charakteristikos

Reguliavimo galimybės: Išorinis kalibravimas Vidinis kalibravimas (automatinis) Vidinis kalibravimas (rankinis)
Ekscentrinė apkrova esant 1/3 [Max]: 0,300 mg
Tiesiškumas: 0,200 mg
Mažiausias svoris (USP): 200 mg

Nuskaitymo galimybė [d]: 0,100 mg
Pakartojamumas: 0,100 mg
Skiriamoji geba: 1.200.000
Stabilizavimo laikas laboratorinėmis sąlygomis: 2 s

Tara diapazonas: 120 g
Įšilimo laikas: 8 val.
Svėrimo talpa [Max]: 120 g
Svėrimo vienetai: mg g ct

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis
Analitinės svarstyklės KERN ABP 100-4MAnalitinės svarstyklės KERN ABP 100-4M
2,710.40 su PVM