Grūdų drėgmės matuoklis Wile 78

392.04 su PVM

Produkto kodas: 700780-FI1 Kategorijos: , Žymos: , ,

Grūdų drėgmės matuoklis Wile 78 yra naujos kartos labai tikslus grūdų drėgmės matuoklis, turintis daugiau kaip 20 skirtingų grūdų ir sėklų skalę. Matavimo rezultatas gaunamas greitai, greičiau nei per 20 sekundžių.

Patogus ir kompaktiškas

Wile 78 yra kompaktiškas matuoklis, kurį lengva pasiimti į bet kurią vietą į matuoklio pristatymo rinkinyje esantį dėklą. Matuoklio mėginio dydis yra nedidelis, todėl juo patogu matuoti mėginius prieš prasidedant tikrajam derliaus nuėmimo sezonui.

Lengvai laikomas šaukštelio formos dangtelis pagerina naudotojo patirtį, o kartu yra patogus semtuvėlis, kuriuo į matuoklį galima įpilti reikiamą mėginio kiekį. Grūdinti matuoklio šlifavimo dantukai yra patvarūs ir ilgaamžiai.

Labai tikslūs matavimo rezultatai

Smulkinimo matuoklis leidžia analizuoti po paviršiumi esančių grūdų ar sėklų drėgmę. Ši savybė naudinga, pavyzdžiui, kai lukšto storis skiriasi priklausomai nuo rūšies ir augimo sąlygų arba kai itin drėgni grūdai greitai išdžiūsta, galbūt palikdami šiek tiek drėgmės grūdo centre, nors išorinis jo paviršius jau sausas.

Matavimo intervalas svyruoja nuo 4 % iki 44 %, priklausomai nuo grūdų ir rinkos. Įprastas javų grūdų matavimo intervalas svyruoja nuo 9 % iki 37 %, o aliejinių sėklų – nuo 5 % iki 28 %. Matavimo rezultatų pakartojamumas: ±0,5 % sandėliavimo drėgmės, kai grūdai laikomi įprastoje kambario temperatūroje.

 

Patarimas! Jei perkate matuoklį, kuris bus naudojamas su grūdų džiovykla, patariame rinktis „Wile 200“.

Svarbu! Wile matuoklių skalės nustatymai yra pritaikyti taip, kad kuo tiksliau atitiktų įprastus standartinius grūdų tipus. Tačiau grūdų savybės gali skirtis, pavyzdžiui, dėl skirtingų auginimo sąlygų arba naujų rūšių. Todėl patariame prieš nuimant derlių visada įsitikinti, kad jūsų matuoklio rodmenys atitinka bandymų krosnyje metu gautus rodmenis. Visada paimkite kelis mėginius ir kaip rezultatą naudokite jų vidurkį.

Patarimas! Geriausią grūdų matavimo tikslumą pasieksite, jei matuoklio ir grūdų temperatūra bus 16-32˚C intervale. Matuoklio ir grūdų temperatūra turi kuo tiksliau atitikti viena kitą, o mėginį patartina laikyti kuo sandaresniame inde. Norint gauti patikimą rezultatą, mėginys turi būti reprezentatyvus.

Atkreipkite dėmesį, kad atnaujinus duomenis gali keistis tiek matuojamų grūdų tipų skaičius, tiek drėgmės matavimo diapazonas.

Komplekto sudėtis: grūdų drėgmės matuoklis Wile 78, dėklas su rankena, baterija, minkštas valymo šepetėlis, kietas valymo šepetėlis, naudojimo instrukcija.

Apšviestas orientacinis LCD ekranas Taip
Automatinis temperatūros kompensavimas Taip
Automatinis vidurkinimas Taip
Automatinis maitinimo išjungimas Taip
Įspėjimas apie žemą akumuliatoriaus įtampą Taip
Akumuliatorius 6LR61, 9 V
Garantija 1 metai

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis