Medienos drėgmės matavimo prietaisas MC-460 S-30

529.98 su PVM

Medienos drėgmės matavimo prietaisas MC-460 S-30

Drėgmei matuoti medienoje, sijose, lentose, drožlėse, popieriuje, kartone, granulėse ir kt., kartu su išoriniais elektrodais S-10, S-10P, S-30 ir S-40 daugiau nei 300 skirtingų medienos rūšių. Prietaisas turi eglės ir pušies kompensavimo kreives pagal SP Trätek rekomendacijas. Kartu su rankiniu reguliuojamu temperatūros kompensavimu galima atlikti tikslius matavimus.

Nepakeičiamas amatininkams lentpjūvėse, statybose, baldų ir bendrojoje medienos apdirbimo pramonėje, dailidžių ir stalių dirbtuvėse, architektams, stiklininkams, medinių grindų ar parketo gamyboje ir kt.

Šis tobulas prietaisas matuoja varžą tarp dviejų prijungto elektrodo matavimo antgalių ir skirtingose ​​medienos grupėse išmatuotą vertę konvertuoja į absoliučią drėgmės kiekį pagal medžiagos temperatūrą. Tikslumą, ypač esant didesniam medienos drėgniui, padidina automatinė įtampos poliarizacija matuojant. Taip išvengiama vandens jonizacijos medienos viduje, o tai kitu atveju sukels matavimo klaidas.

Patikimumas, ilgaamžiškumas ir aukštas tikslumo laipsnis gali būti garantuoti naujausių skaitmeninių grandinių, atitinkančių bekompromisinio tinkamumo kasdieniam naudojimui reikalavimus. Grafiniame skaitmeniniame ekrane su apšvietimu išmatuotos vertės rodomos ± 0,1 % tikslumu.

Drėgmės matuoklis MC-460 kartu su S-30 naudojamas ne tik kaip aprašyta aukščiau, bet ir labiau tinka kietmedžiui, tokiai kaip ąžuolas, bukas ir kt. Dėl paviršiaus drėgmės, kurią sukelia lietus, sniegas arba viduje. džiovinimo kamera, S-30 standartiškai turi teflonizuotus matavimo antgalius.

Persisiųsti gamintojo brošiūrą → Spausti čia

Komplektacijos sudėtis: Medienos drėgmės matavimo prietaisas MC-460 S-30, plaktuko tipo elektrodas S-30, baterija, dėklas, naudojimosi instrukcija.

Matavimo metodas: elektrinė varža

Matavimo diapazonas: 3 – 120 % drėgmė (H2O)

Medžiaga: mediena, medžio drožlės, pjuvenos, popierius, palmių aliejaus pluoštai ir daug daugiau.

Aplinkos darbo temperatūra / RH: nuo -10 iki + 60 °C / 0-90% (nekondensuojantis)

Tikslumas: ± 0,5 %

Rezoliucija: 0,1 %

Matmenys: 134 x 72 x 25 mm

Svoris: 150 g

MC korpuso medžiaga: ABS

Korpusas: pagamintas iš smūgiams atsparaus plastiko

Shopping Cart