Popieriaus drėgmės matavimo prietaisas MC-460 S-10P

507.87 su PVM

Popieriaus drėgmės matavimo prietaisas MC-460 S-10P

Drėgmei matuoti popieriuje, kartone ir kt., kartu su išoriniais elektrodais S-10P. Profesionalus popieriaus drėgmės matuoklis MC-460 matuoja drėgmę, įki6amos S-10P ilgas adatas į mėginį. Turi patvarų išorinį jutiklį, pagamintą iš plastiko, prie kurio tvirtinamos adatos. Tinka ryšuliams, popieriaus ritiniams, makulatūrai, kartonui, pakuotėms, popierinėms dėžėms.

Šis tobulas prietaisas matuoja varžą tarp dviejų prijungto elektrodo matavimo antgalių ir skirtingose ​​medienos grupėse išmatuotą vertę konvertuoja į absoliučią drėgmės kiekį pagal medžiagos temperatūrą. Tikslumą, ypač esant didesniam medienos drėgniui, padidina automatinė įtampos poliarizacija matuojant. Taip išvengiama vandens jonizacijos medienos viduje, o tai kitu atveju sukels matavimo klaidas.

Patikimumas, ilgaamžiškumas ir aukštas tikslumo laipsnis gali būti garantuoti naujausių skaitmeninių grandinių, atitinkančių bekompromisinio tinkamumo kasdieniam naudojimui reikalavimus. Grafiniame skaitmeniniame ekrane su apšvietimu išmatuotos vertės rodomos ± 0,1 % tikslumu.

Persisiųsti gamintojo brošiūrą → Spausti čia

Komplektacijos sudėtis: Popieriaus drėgmės matavimo prietaisas MC-460 S-10P, baterija, dėklas, naudojimosi instrukcija.

Matavimo metodas: elektrinė varža

Matavimo diapazonas: 3 – 120 % drėgmė (H2O)

Medžiaga: ryšuliams, popieriaus ritiniams, makulatūrai, kartonui, pakuotėms, popierinėms dėžėms, palmių aliejaus pluoštai ir daug daugiau.

Aplinkos darbo temperatūra / RH: nuo -10 iki + 60 °C / 0-90% (nekondensuojantis)

Tikslumas: ± 0,5 %

Rezoliucija: 0,1 %

Matmenys: 134 x 72 x 25 mm

Svoris: 150 g

MC korpuso medžiaga: ABS

Korpusas: pagamintas iš smūgiams atsparaus plastiko

Shopping Cart