Temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis PCE HT 72

76.53 be PVM

Temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis PCE HT 72 yra ilgalaikės temperatūros ir drėgmės matavimo priemonė. 20 010 matavimų atmintis leidžia duomenų kaupiklį naudoti iki kelių mėnesių. Duomenų kaupiklis yra ypač tinkamas matuojant užduotis, kai vartotojui neįmanoma įdiegti programinės įrangos išmatuotoms vertėms nuskaityti. Automatiškai sukuriamas matavimo protokolas, kurį galima tiesiogiai atspausdinti arba išsaugoti.

Kaupiklio matavimo žurnale yra nurodytos maksimalios ir mažiausios išmatuotos temperatūros ir drėgmės vertės, taip pat grafikas, rodantis matavimo eigą. Duomenų kaupiklis saugo išmatuotas vertes savo atmintyje, kol jos bus užpildytos arba per programinę įrangą pradedamas naujas matavimas. Programinėje įrangoje vartotojas turi kitas išmatuotų duomenų analizės galimybes. Taigi programinės įrangos pagalba taip pat įmanoma iš duomenų kaupiklio eksportuoti matavimo duomenis kaip CSV failą.

Duomenų kaupiklio ekranas nuolat informuoja apie temperatūrą ir drėgmę, taip pat apie akumuliatoriaus būseną ir atminties būseną. Vienu mygtuko paspaudimu galima matyti maksimalią ir mažiausią išmatuotas vertes.

Duomenų kaupikliai tapo nepakeičiamais pagalbininkais daugelyje įmonių ir vykdant įvairius gamybos procesus. Dėl kompaktiško dydžio ir mažo svorio jie gali būti montuojami bet kurioje vietoje, kur reikalingas nuolatinis patikimas stebėjimas. Šiuolaikiniai duomenų kaupikliai suteikia vartotojams didžiulį pranašumą, be duomenų rinkimo ir įrašymo, tai yra failo sukūrimas pdf formatu.

Naudojant duomenų kaupiklį su „pdf“ funkcija, operatoriui nereikia jaudintis įsigyjant papildomą programinę įrangą duomenims įvertinti ar patikrinti. Įrenginys nepriklausomas nuo programinės įrangos ar operacinės sistemos. Nereikia diegti papildomų programų, vienintelis reikalavimas kompiuteriui, kuriame operatorius nori įvertinti duomenų kaupiklio įrašymo rezultatus, yra USB disko ir PDF failų skaitymo funkcijos buvimas. Failą paprastu būdu galima perkelti į kompiuterį. Duomenų kaupiklio sukurtame PDF faile yra visa išsami informacija apie matavimus (laikas, data, dažnis, nukrypimai nuo ribų). Matavimo proceso srautą gali sekti lentelės, taip pat grafinis vaizdas.

PDF duomenų kaupikliai yra plačiai naudojami šaltos grandinės, maisto produktų, medicinos ir farmacijos produktų gabenimo, daugelio biologinių/cheminių ir pramoninių procesų stebėjimui. Įrenginiai gali būti tiek vienkartiniai, tiek daugkartiniai. Kai failas bus perkeltas ir išsaugotas kompiuteryje, įrenginys gali pradėti kitą įrašymo seriją.

Kiekvienas vartotojas gali koreguoti pdf duomenų kaupiklio parametrus pagal asmeninius reikalavimus. Jei reikia, matavimus galima sustabdyti rankiniu būdu, o visus rodmenis galima perkelti į kitą įrenginį, pavyzdžiui, asmeninį kompiuterį. Matavimo procesas gali sustoti pats dėl to, kad pasibaigia matavimo laikas, arba dėl to, kad įrenginio atmintyje nėra laisvos vietos (pagal numatytuosius nustatymus atmintyje yra daugiau nei 20 000 rodmenų).

Jei pasirinksite vienkartinį duomenų kaupiklį, yra galimybė įrašymą atlikti tik vieną kartą, tačiau daugkartiniai pdf duomenų kaupikliai įrašus atlieka dar ir dar kartą, o ilgas tarnavimo laikas yra dar vienas prietaiso pranašumas. Duomenų kaupiklis yra lengvas ir kompaktiškas, todėl gali būti montuojamas skirtingose ​​vietose.

Prietaiso privalumai

Matavimo protokolas PDF formatu
Nepriklausomas nuo programinės įrangos
Temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis
LC ekranas
Min-Max atmintis
Kompaktiški matmenys
Galima laikyti 20 010 išmatuotų verčių rinkinių
Galimas duomenų eksportavimas CSV formatu.

Komplekto sudėtis: temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis PCE HT 72, riešo juostelė, CR2032 akumuliatorius, programinė įranga, vartotojo vadovas.

Temperatūra
Matavimo diapazonas -30 … 60 ° C
Rezoliucija 0,1 ° C
Tikslumas <0 ° C: ± 1 ° C <60 ° C : ± 0,5 ° C

Drėgmė
Matavimo diapazonas 0 … 100% rh
Rezoliucija 0,1% RH
Tikslumas 0 … 20% santykinis drėgnumas: 5%, 20 … 40% RH: 3,5%, 40 … 60% RH: 3%, 60 … 80% santykinis santykis: 3,5%, 80 … 100% RH: 5%

Atmintis 20 010 rodmenų
Matavimo greitis / laikymo intervalas Reguliuojamas 2 s, 5 s, 10 s … 24h
„Start-Stop“ Reguliuojamas iš karto arba paspaudžiant mygtuką
Būsenos rodymas Ekrane rodomas simbolis
Ekranas LC ekranas
Maitinimas CR2032 baterija
Sąsaja USB
Matmenys 75 x 35 x 15 mm
Svoris ~35 g