, ,

Testo 176 H2 temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis

Testo 176 H2 temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis yra puikus duomenų kaupiklis, skirtas analizuoti tikslius klimato pokyčius, naudojant ilgalaikius matavimus. Prie jo galima pritvirtinti du išorinius drėgmės/temperatūros zondus, kuriuos galite užsisakyti įsigydami klimato duomenų kaupiklį. Tai leis vienu metu matuoti temperatūrą ir drėgmę dviejuose skirtinguose taškuose. Didelė matavimo duomenų atmintis (galima užregistruoti iki 2 milijonų rodmenų) ir ilgas baterijos veikimo laikas (iki 8 metų), duomenų kaupiklis yra ideali priemonė ilgalaikiam klimato duomenų įrašymui.

Dėl tvirto metalinio korpuso klimato duomenų kaupiklis yra apsaugotas nuo stipraus poveikio ir išlaikys patvarumą net esant sunkioms aplinkos sąlygoms. Be to, jis atitinka IP 65 apsaugos klasę, todėl gali būti veikiamas vandens srovių ir dulkių. Tai ypač patogu, jei valymas atliekamas matavimo vietoje, nes tai reiškia, kad duomenų kaupiklio nereikia pašalinti. Duomenų kaupiklis nepatirs jokios žalos net esant dulkėtoms ar nešvarioms sąlygoms. Duomenų kaupiklio maitinimo šaltiniui tiekiamos ličio baterijos (TL-5903). Jei baterija išeikvota, galite ją pakeisti savarankiškai.

Temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklio programavimas ir įvertinimas

Temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklio programavimui ir nuskaitymui, taip pat matavimo duomenų analizavimui asmeniniame kompiuteryje yra trys programinės įrangos versijos

„ComSoft Basic“ programinė įranga, kurią galima nemokamai atsisiųsti, leidžia greitai programuoti duomenų kaupiklį ir lengvai analizuoti duomenis.
„ComSoft Professional“ programinė įranga – pasirinktinai prieinama – siūlo įvairias galimybes išsamiai analizuoti temperatūros ir drėgmės reikšmes.
„ComSoft CFR 21 Part 11“ programinė įranga – pasirinktinai – optimali specialiems farmacijos sektoriaus reikalavimams pagal CFR 21 11 dalį.

Dėmesio: klimato duomenų kaupiklį galima programuoti tik naudojant USB laidą, kuris nėra įtrauktas į pristatymą. Išmatuotas vertes taip pat galima perkelti į kompiuterį per USB kabelį arba pasirinktinai naudoti SD kortelę. Tiek kabelį, tiek kortelę galima užsisakyti kaip papildomą priedą.

Temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklio taikymo sritys

Pastatų oro kondicionavimo stebėjimas ir dokumentavimas.
Gamybos ir sandėlių temperatūros ir drėgmės stebėjimas ir dokumentavimas.

Komplekto sudėtis: Testo 176 H2 temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis su 2 išorinių jutiklių jungtimis (NTC/talpinis drėgmės jutiklis), įskaitant sienos laikiklį, spyną, baterijas ir kalibravimo protokolą.

Temperatūra – NTC

Matavimo diapazonas -20 iki +70 ° C
Tikslumas ± 0,2 ° C (nuo -20 iki +70 ° C) ± 1 skaitmuo; ± 0,4 ° C (likęs diapazonas) ± 1 skaitmuo
Rezoliucija 0,1 ° C

Drėgmė

Matavimo diapazonas Nuo 0 iki +100% RH *
Tikslumas priklauso nuo pasirinkto zondo
Rezoliucija 0,1% RH

* Ne kondensacinėms atmosferoms

Bendrieji techniniai duomenys

Svoris 430 g
Matmenys 103 x 63 x 33 mm
Darbinė temperatūra -20 iki +70 ° C
Produkto/korpuso medžiaga Metalinis korpusas
Apsaugos klasė IP65

Kanalai 4 išorinis
Prijungiami zondai 2 x drėgmės zondas
Produkto spalva sidabras
Standartai ES gairės 2014/30 / ES; 2011/65 / ES
Matavimo greitis Nuo 1 s iki 24 h; Nuo 2 s iki 24 h (matavimas internetu)

Baterijos Tipas 1 x ličio (TL-5903)
Baterijos veikimo laikas 8 metai 15 min. matuoti norma, +25 ° C
Sąsaja mini USB, SD kortelės lizdas
Atmintis 2 000 000 matavimo verčių
Laikymo temperatūra -40 iki +85 ° C

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis