, , ,

Testo 176 P1 absoliutaus slėgio, temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis

Testo 176 P1 absoliutaus slėgio, temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis – kai reikia saugiai ir labai tiksliai dokumentuoti aplinkos sąlygas, pavyzdžiui, laboratorijoje. Prietaise yra integruotas jutiklis, kuris matuoja absoliutų slėgį tiksliai nuo 600 mbar iki 1100 mbar. Prie 5 kanalų duomenų kaupiklio testo 176 P1 papildomai galima prijungti iki dviejų temperatūros/drėgmės zondų. Šiuo tikslu jums prieinamas platus zondų pasirinkimas. Užraktas apsaugo prietaisą nuo neteisėtos prieigos.

Testo 176 P1 absoliutaus slėgio, temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis garantuoja aukštą duomenų saugumą ir patikimus matavimo rezultatus, remiantis šiuolaikine matavimo technologija. Prijungus temperatūros/drėgmės zondus, duomenų kaupiklis be dabartinių matavimo verčių ekrane taip pat rodo rasos tašką. Galite perskaityti užprogramuotas ribines vertes, min. ir maks. vertės, ribinių verčių pažeidimai, taip pat likęs akumuliatoriaus tarnavimo laikas. Todėl norint greitai sužinoti, nebūtina nuskaityti duomenų kaupiklio į kompiuterį. Didelės atminties, skirtos 2 milijonams matavimo verčių, ir baterijos veikimo laiko iki 8 metų dėka, duomenis galite skaityti daug rečiau, net ir trumpesniais matavimo intervalais. Lengvai pakeičiamos prietaiso standartinės baterijos.

Temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklio programavimas ir įvertinimas

Temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklio programavimui ir nuskaitymui, taip pat matavimo duomenų analizavimui asmeniniame kompiuteryje yra trys programinės įrangos versijos

„ComSoft Basic“ programinė įranga, kurią galima nemokamai atsisiųsti, leidžia greitai programuoti duomenų kaupiklį ir lengvai analizuoti duomenis.
„ComSoft Professional“ programinė įranga – pasirinktinai prieinama – siūlo įvairias galimybes išsamiai analizuoti temperatūros ir drėgmės reikšmes.
„ComSoft CFR 21 Part 11“ programinė įranga – pasirinktinai – optimali specialiems farmacijos sektoriaus reikalavimams pagal CFR 21 11 dalį.

Dėmesio: norint užprogramuoti temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklį, reikalingas USB laidas, kuris nėra pristatomas. Išsaugotų matavimo duomenų perkėlimas iš duomenų kaupiklio į kompiuterį atliekamas USB kabeliu arba SD kortele – abu galite užsisakyti kaip papildomus priedus kartu su testo 176 P1.

Temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklio taikymo sritys

Laboratorijos sąlygų stebėjimas ir dokumentavimas

Komplekto sudėtis: Testo 176 P1 temperatūros ir drėgmės duomenų kaupiklis su su vidiniu slėgio jutikliu (absoliutus slėgis) ir išorinėmis zondo jungtimis (NTC/talpinis drėgmės jutiklis), įskaitant sieninį laikiklį, baterijas ir kalibravimo protokolą.

Temperatūra – NTC

Matavimo diapazonas -20 iki +70 ° C
Tikslumas ± 0,2 ° C (nuo -20 iki +70 ° C) ± 1 skaitmuo; ± 0,4 ° C (likęs diapazonas) ± 1 skaitmuo
Rezoliucija 0,1 ° C

Drėgmė

Matavimo diapazonas 0–100% RH *
Tikslumas priklauso nuo pasirinkto zondo
Rezoliucija 0,1% RH

* Ne kondensacinėms atmosferoms.

Absoliutus slėgis

Matavimo diapazonas 600–1100 mbar
Tikslumas ± 3 mbar (nuo 0 iki +50 ° C) ± 1 skaitmuo
Rezoliucija 0,1 mbar

Bendrieji techniniai duomenys

Svoris 218 g
Matmenys 103 x 63 x 33 mm
Darbinė temperatūra -20 iki +70 ° C
Produkto/korpuso medžiaga Plastmasinis
Apsaugos klasė IP54

Kanalai 4 išorinis; 1 vidinis
Produkto spalva Juoda
Sujungiami zondai 2 x NTC temperatūros zondas arba 2 x drėgmės zondas
Standartai ES gairės 2014/30 / ES; 2011/65 / ES
Matavimo greitis Nuo 1 s iki 24 h; Nuo 2 s iki 24 h (matavimas internetu)

Baterijos Tipas 1 x ličio (TL-5903)
Baterijos veikimo laikas 8 metai 15 min. matuoti norma, +25 ° C
Sąsaja mini USB, SD kortelės lizdas
Atmintis 2 000 000 matavimo verčių
Laikymo temperatūra -40 iki +85 ° C

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis