Dujų analizatorius DRAGER X-am 2500 CH4/O2/CO

Dujų analizatorius DRAGER X-am 2500 CH4/O2/CO – nešiojamas dujų detektorius, skirtas deguonies, anglies monoksido ir sprogių dujų (metano) nuotėkiams nustatyti. Skaitiklis turi trijų rūšių signalizaciją (akustinę, optinę ir vibracinę), viršijančias nustatytas pavojaus ribas. ATEX versija leidžia naudoti potencialiai sprogiose vietose. Rekomenduojama kontroliuoti užterštumą ir oro kokybę, pvz.: darbo vietoje, šuliniuose, kanalizacijose, cisternose, nuotekų valymo įrenginiuose ir sąvartynuose bei atliekant gelbėjimo darbus.

Prietaiso privalumai

Pasaulio lyderis tarp asmeninių dujų detektorių – realiu laiku matuoja nurodytų pavojingų dujų koncentraciją ir nedelsdamas informuoja apie avarinę situaciją, duodamas evakuacijos signalą – saugo vartotojo sveikatą ir gyvybę.

Aukščiausia naudojimo ergonomika ir paprastas naudojimas – naudodamiesi dviem mygtukais galime atlikti funkcionalumo testą ir įjungti/išjungti įrenginį, o didelis, skaitomas ekranas palengvina greitą koncentracijos verčių nuskaitymą.

Trys signalizacijos tipai – prietaisas siunčia aiškius pavojaus signalus (optinius, garsinius ir vibracinius), kai viršijamos nustatytos pavojaus ribos, taip atmetant galimybę nepastebėti pavojingos situacijos.

Įrengtas tvirtas „krokodilo“ spaustukas, kuris garantuoja saugų tvirtinimą net sunkiausiomis sąlygomis.

Naujoviški „Drager XXS“ jutikliai garantuoja vieną greičiausių reakcijų ir išskirtinį tarnavimo laiką (iki 4 metų) .

Matavimo anga yra viršuje ir priekyje, o tai sumažina riziką, kad matavimai gali netekti dėl atsitiktinio uždengimo.

Automatinis paskutinių 60 aliarmų įrašymas su galimybe atsisiųsti duomenis į kompiuterį.

IP 67 klasės korpusas – visiškas atsparumas vandeniui ir dulkėms. Lengvas ir ergonomiškas dizainas su smūgiams ir chemikalams atspariu guminiu korpusu.

Galima naudoti potencialiai sprogioje aplinkoje, priskiriamoje Z1 ir Z2 zonoms (dujų, garų ar rūko sprogimo pavojus), IIA, IIB ir IIC sprogimo grupėms ir T1, T2, T3 ir T4 temperatūros klasėms. Jis turi „EExia d II CT4“ patvirtinimo funkciją

Išsamią techninę informaciją apie gaminio parametrus, įskaitant jutiklius, galite rasti skirtuke „Techninė specifikacija“. Išsamų produkto vadovą galite atsisiųsti čia „Vartotojo vadovas“.
Pagal numatytuosius nustatymus dujų analizatorius DRAGER X-am 2500 CH4/O2/CO maitinamas baterijomis (iki 12 valandų veikimo, baterijos pridedamos). Reguliariai dirbdami nepamirškite įsigyti maitinimo rinkinio su akumuliatoriumi.

Reikalavimai

EN 60079 (0, 1, 11, 29-1 dalys) – sprogi aplinka.

Aptiktų dujų skaičius:3
Aptiktų dujų tipas: O2, CO, EX
Matavimo diapazonas: CH4 – 0-100% DWG / O2 – 30% tūrio / CO – 0-1000 ppm
Darbinės temperatūros diapazonas: -20 ° C iki 50 ° C
Darbinis drėgmės diapazonas: 10 – 95% nekondensuojantis
Baterijos veikimo laikas [h]: 12
Garsinis signalas: 95 dB / 0,3 m
IP apsaugos klasė: IP67
Svoris: 250 g
Matmenys: 48x130x44mm
Gamintojo garantija: 12 mėn.
Patvirtinimai: Ex II 2 G Ex iad IIC T4

Pirkinių krepšelis