,

Dujų nuotėkio detektorius PCE HLD 10

397.97 su PVM

Produkto kodas: PCE-HLD 10 Kategorijos: , Žymos: ,

Dėl vandeniliui selektyvaus jutiklio dujų nuotėkio detektorius PCE HLD 10 gali aptikti pačius mažiausius nuotėkius, o nuotėkio dažnis yra labai mažas. Dujų detektoriumi taip pat galima patikrinti, ar nėra nuotėkių iš talpyklų ar linijų, kuriose nėra vandenilio, jei jos pripildomos bandomosiomis dujomis, kuriose yra vandenilio, ir tada patikrinama, ar nėra nuotėkių. Sandarumo bandymams gerai tinka formavimo dujos, kurių sudėtyje yra penki procentai vandenilio ir devyniasdešimt penki procentai azoto ir kurios jau yra parduodamos kitiems techniniams tikslams.

Kiekvieną kartą įjungus šį dujų matavimo prietaisą, jis automatiškai fiksuoja esamą vandenilio koncentraciją aplinkoje ir tik tada įvertina su šia koncentracija susijusius pokyčius. Atstatymo mygtukas tą patį daro ir nuotėkio aptikimo metu. Jei nuotėkio negalima aiškiai nustatyti, nors visi indikatorių šviesos diodai jau šviečia, dabartinę vandenilio koncentraciją galima nustatyti kaip bazinę vertę naudojant atstatymo funkciją ir geriau nustatyti nuotėkio vietą. Tuomet dujų detektorių galima iš naujo nustatyti į mažas išėjimo vertes neapkrautoje aplinkoje naudojant atstatymo funkciją.

Nepriklausomai nuo pradinės koncentracijos lygio, dujų nuotėkio detektoriuje vienu mygtuko paspaudimu galima nustatyti vieną iš trijų skirtingų jautrumo lygių. Pasirinktas jautrumas nurodomas užsidegus pažymėtam šviesos diodui. „H” reiškia didelį, „M” – vidutinį, o „L” – mažą. Vandenilio kiekis įprastame aplinkos ore yra 0,5 ppm. Jautrusis prietaisas jau atpažįsta mažesnę nei 5 ppm, t. y. 0,0005 proc. koncentraciją.

Jutiklis įtaisytas pusiau standžios 40 cm ilgio žarnos galvutėje, kad jį būtų galima lengvai nukreipti į bandomą komponentą. Ieškant nuotėkio, jutiklis lėtai judinamas kuo arčiau tiriamų taškų. Dujų jutikliui aptikus nuotėkį, pasigirsta pavojaus signalas ir įsižiebia papildomi indikatorių šviesos diodai. Kuo didesnė užfiksuota vandenilio koncentracija, palyginti su baziniu lygiu, tuo daugiau indikatorinių šviesos diodų užsidega.

Naudojant keturias standartines baterijas, dujų nuotėkio detektorius įprastai veikia apie dvylika valandų. Taupant baterijas, įjungus automatinio išsijungimo funkciją, prietaisas išsijungia po dešimties minučių. Kontrolinė lemputė rodo, kad baterijos išsikrovė. Įmontuoto jutiklio tarnavimo laikas ribotas. Įprastomis naudojimo sąlygomis jis gali būti naudojamas nuotėkiui aptikti ilgiau nei vienerius metus. Teisingą veikimą galima reguliariai tikrinti naudojant bandomąsias dujas. Jei jutiklis nebereaguoja patikimai, jį galima tiesiog pakeisti nauju.

Dujų nuotėkio jutiklis netinka naudoti potencialiai sprogioje zonoje. Todėl jo negalima naudoti, jei blogai vėdinamose patalpose galima tikėtis didesnės vandenilio ar kitų degiųjų dujų koncentracijos. Viršijant tam tikrą koncentraciją, vandenilis yra vienos pavojingiausių užsidegančių dujų, nes jam reikia mažai uždegimo energijos. Žemutinė vandenilio sprogimo riba LEL yra keturi procentai.

Privalumai

Stulpelinis ekranas su šviesoforo funkcija
Trys reguliuojami jautrumo laipsniai
Akumuliatoriaus veikimo trukmė – apie 12 valandų
Pusiau standus 40 cm ilgio zondas
Garsinis ir vaizdinis signalas
Automatinis išjungimas

Komplekto sudėtis: dujų nuotėkio detektorius PCE HLD 10, dėklas, baterijos, naudojimo instrukcija.

Didelis jautrumas > 2 g (0,07 oz) per metus
Vidutinis jautrumas >15 g (0,53 oz) per metus
Mažas jautrumas >30 g (1,05 oz) per metus
Jautrumas reiškia 5 proc.

Vandenilio (H2) ir 95 % azoto (N2)
Garsinis ir regimasis pavojaus signalas
Įšilimo laikas 45 sekundės
Akumuliatoriaus veikimo laikas apie 12 valandų
Maitinimo šaltinis 4 x 1,5 V AA baterijos
Automatinis išjungimas 10 minučių

Didžiausias aukštis 2000 m / 6561 pėdų virš jūros lygio
Veikimo sąlygos 0 … 40 °C / 32 … 104 °F, <80 % santykinė oro drėgmė, be kondensato
Laikymo sąlygos -10 … 60 °C / 14 … 140 °F, <70 % RH, be kondensato
Žarnos ilgis 40 cm / 15,7″

Matmenys 213 x 65,5 x 53,5 mm / 83,8 x 25,7 x 21,0″
Svoris 400 g

Pirkinių krepšelis
Dujų nuotėkio detektorius PCE HLD 10Dujų nuotėkio detektorius PCE HLD 10
397.97 su PVM