Kombinuotas Testo 515 Ex nuotėkio detektorius
Ši Testo 515 Ex komplektacija vienu prietaisu leidžia tikrinti degiųjų dujų sistemas ir šaltnešio kontūrus. Keičiami dujų bei šaldymo jutikliai padeda technikui atlikti skirtingas nuotėkio paieškos užduotis nekeičiant pagrindinio prietaiso.
Kam jis skirtas?
Modelis tinka šildymo, dujų, šaldymo, oro kondicionavimo ir šilumos siurblių specialistams. Dujų jutiklis matuoja metaną, propaną ir butaną nuo 1 ppm iki 1,0 tūrio %, o šaltnešio jutiklis aptinka HCFC, HFC, HFO, HCFO, HC (R290) bei mišinius. ATEX sertifikavimas skirtas darbui potencialiai sprogioje aplinkoje.
Greita ir aiški paieška
Siurbliu palaikomas mėginio paėmimas suteikia trumpesnę nei 2 s reakciją ir atsistatymą. Lankstus zondas pasiekia sunkiai prieinamas jungtis. Naudotojas gali pasirinkti skaitinį vaizdą, stulpelinę diagramą arba tendencijos kreivę, o optinis, garsinis ir vibracinis signalas padeda lokalizuoti šaltinį.
Komplektacija
- Testo 515 Ex detektorius
- degiųjų dujų jutiklis
- šaltnešio jutiklis
- filtrai ir apsauginis dangtelis
- minkštas dėklas
- USB-C laidas
Kur ieškoti alternatyvos?
Jeigu atliekate tik šaltnešio patikras, peržiūrėkite šaldymo nuotėkio detektorius. Vienos paskirties komplektacija gali būti ekonomiškesnė, o kombinuotas modelis naudingas mišrias sistemas prižiūrinčiai komandai. Dėl jutiklių ir taikymo konsultuokitės su TestGroup.


















































