Šiluminio streso meteorologinė stotis Scarlet TWL-1SV 4G yra pažangus šilumos saugos sprendimas su nuotolinio šilumos valdymo galimybėmis. Naudojant TWL ir WBGT algoritmus, šiluminio streso meteorologinė stotis Scarlet TWL-1SV 4G apskaičiuoja karščio streso rodiklius pagal aplinkos temperatūrą, drėgmę, spinduliavimo šilumą, vėjo greitį ir kryptį. Realaus laiko duomenis galima peržiūrėti ir atsisiųsti „Scarlet“ šilumos stebėsenos interneto portale nuotoliniu būdu. Vartotojai gali gauti momentinius įspėjimus apie karštį per naršyklę arba el. paštu, taip užtikrindami aktyvias saugos priemones.
Debesijos pagrindu vykdoma šilumos stebėsena
TWL-1SV renka šilumos matavimus ir jungiasi per eternetą, kad realiuoju laiku pateiktų duomenis ir vaizdinius įspėjimus tiesiai į „Scarlet“ internetinį šilumos stebėsenos portalą. Interneto portale galima stebėti kelias TWL-1SV stotis, taip užtikrinant išsamų šilumos valdymą.
Meteorologinė stotis šilumos stebėsenai
Ultragarsinis vėjo jutiklis
Stebi aplinkos temperatūrą, oro drėgmės lygį ir tiksliai įvertina vėjo greitį ir kryptį net esant silpnam vėjui.
Gaublio temperatūros jutiklis
Matuoja tikslią spinduliuojamąją aplinkos šilumos temperatūrą.
Internetinis šilumos saugos sprendimas
Kiekvienas gali lengvai ir iš bet kurios vietos pasiekti šilumos duomenis ir įspėjimus per „Scarlet“ interneto portalą. Įvykio vietoje dirbantys pareigūnai gali tikrinti naujienas savo planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose, o biuro komandos nariai gali stebėti iš savo kompiuterių.
Efektyvus šilumos valdymas
Nuolatinis duomenų stebėjimas
Kas 2 min. atnaujinkite šiluminio darbo ribines vertes ir pateikite TWL rekomendacijas lentelėse arba diagramose.
Su šiluma susiję rodikliai
Dinaminiai skaičiavimai: šiluminio darbo riba (TWL), drėgnojo gaublio temperatūra (WBGT) ir šilumos indekso (HI) stebėjimas.
Perspėjimo būsenos vizualizavimas
Gaukite TWL įspėjimus iš visų TWL-1SV stočių savo ekrane, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos.
Nuotoliniai vizualiniai įspėjimai
Pagal TWL vertes įspėja apie karščio pavojų darbo vietose spalviniais kodais – raudona (didelis pavojus), geltona (vidutinis pavojus) ir žalia (mažas pavojus). Į perspėjimus įtraukiamas hidratacijos planas, jie pasiekiami el. paštu ir interneto naršykle. Tai padeda užkirsti kelią su karščiu susijusioms ligoms ir užtikrina veiksmingą saugos valdymą.
Kam reikalingi įspėjimai apie šiluminę darbo ribą (TWL)?
TWL įspėjimų gavimas yra labai svarbus siekiant palaikyti darbo vietos saugą karščiu alsuojančioje zonoje. Jis informuoja, ar darbo vietoje yra didelės (TWL < 115), vidutinės (115 < TWL < 140) ar mažos (TWL > 140) rizikos sąlygos darbuotojams dirbti. Gavę tiesioginius pranešimus apie TWL pokyčius, vadovai gali imtis darbo sąlygų koregavimo ir taip užtikrinti saugią ir produktyvią aplinką.
Svarbių duomenų pateikimas esamoms sistemoms
Naudodami RS232/Modbus jungtį be vargo integruokite svarbiausius duomenis į esamą sistemą. Pagerinkite sistemos funkcionalumą ir sprendimų priėmimą sklandžiai pateikdami realaus laiko duomenis išsamiai analizei ir patobulintai veiklai.
Integruojamas su jūsų prietaisais ir kitais aplinkos jutikliais
Gaukite prieigą prie realaus laiko duomenų su MODBUS RTP per RS232 sąsają. Pritaikykite savo sprendimus su tokiomis funkcijomis, kaip dideli ženklai, įspėjamieji žibintai ir sirenos.
Ženklai
TWL-1SV galima integruoti, kad lauko ženkluose realiuoju laiku būtų rodomi su karščiu susiję indeksai, siekiant didesnio informuotumo ir saugumo, užtikrinant, kad su karščiu susiję indeksai būtų matomi bet kokioje aplinkoje.
Įspėjamieji įrenginiai
TWL-1SV galima prijungti prie įspėjamųjų prietaisų, tokių kaip sirena ar signalizacija, siekiant užtikrinti, kad su karščiu susijęs įspėjimas būtų matomas bet kokioje aplinkoje.
Galima įsigyti daugiau oro sąlygų jutiklių
Išplėskite orų duomenų rinkimą papildomais jutikliais, pavyzdžiui, lietaus ir šviesos intensyvumo matuokliais.
Apsaugokite darbuotojus nuo su karščiu susijusių ligų
Ekstremaliai karšti orai gali kelti darbuotojams su karščiu susijusių ligų, sužalojimų ar net mirties riziką kraštutiniais atvejais. Kai kurios iš šių ligų yra karščio išsekimas, karščio spazmai arba karščio bėrimas ir šilumos smūgis. Veiksmingas būdas valdyti karščio sukeltą stresą darbo vietoje – pirmiausia nustatyti karščio indekso lygį.
Kur naudojama sistema Scarlet TWL-1SV?
- Bokštiniuose kranuose
- Jūrų uostų terminaluose
- Chemijos gamyklose
- Lauko renginiuose
- Oro uostuose
- Statybų aikštelė
Matavimai
- Šiluminė darbo riba (TWL)
- Drėgnojo gaublio temperatūra (WBGT)
- Karščio indeksas (HI)
- Žemės rutulio temperatūra
- Sausosios lemputės temperatūra
- Drėgnojo termometro temperatūra
- Drėgmė
- Vėjo greitis
- Vėjo kryptis
Mokslinis patvirtinimas
TWL-1S buvo išbandytas ir patvirtintas Abu Dabio sveikatos priežiūros tarnybos ekstremalios aukštos temperatūros ir drėgmės Persijos įlankos regione, taip pat Australijos kasyklose. TWL-1S įrenginyje naudojamas TWL algoritmas yra naujausia versija, kurią patvirtino Curtin universiteto (Australija) mokslininkų grupė.
Scenarijus
Su karščiu susijusių ligų rizikos vertinimas darbo vietoje yra gana svarbus aukštos temperatūros aplinkoje. TWL-1S gali būti taikomas lauko ir vidaus darbo aplinkoje. Pavyzdžiui, sveikatos ir saugos specialistas gali pastatyti TWL-1S „karšto taško“ zonoje darbo vietoje ir nuolat stebėti aplinkos parametrus. Belaidžio signalo perdavimo atstumas yra 200 metrų, todėl signalizacijos sistema gali aktyviai įspėti saugos pareigūnus realiuoju laiku. TWL-1S gali padėti vadovams nustatyti darbuotojų darbo ir poilsio ciklą bei hidratacijos planus.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar TWL matavimus reikia atlikti pavėsyje?
Kadangi TWL turi imituoti darbo aplinkos poveikį darbininkams, siūloma TWL-1S prietaisą statyti darbo vietoje, kurioje yra dauguma darbuotojų. Pavyzdžiui, jei darbo vietoje nėra pavėsio, TWL-1S turėtų būti veikiamas saulės spindulių, kaip ir dauguma darbuotojų.
Tačiau, kad pailgėtų įrenginio eksploatavimo laikas, matuodami TWL-1S galite pastatyti saulės šviesoje. Prieš paspausdami TWL mygtuką, palikite TWL-1S bent 10 minučių darbo aplinkoje, kad TWL-1S įgautų pusiausvyrą. Pasirodžius TWL lygiui, galite jį vėl padėti į šešėlį.
Kas yra TWL?
TWL yra šiluminio darbo riba. Tai pažangus karščio streso indeksas ir tyrimais nustatyta, kad jis naudingesnis darbo vietose.
Kodėl TWL yra geresnis nei WBGT ?
TWL numato didžiausią darbo lygį, kurį galima atlikti tam tikroje aplinkoje, darbuotojams neviršijant saugios 38,2 °C kūno temperatūros ir prakaitavimo intensyvumo (< 1,2 kg arba 2,6 lb per valandą). WBGT nėra tiesioginio vėjo greičio matavimo ir reikia įvertinti medžiagų apykaitos greitį, kurio paklaida gali būti iki 50 %. Nustatant karščio streso indeksus, tokius kaip WBGT ir ISO 7933, neatsižvelgiama į ilgų sunkaus darbo valandų, dehidratacijos ar asmeninės apsauginės aprangos ir įrangos poveikį. WBGT ir karščio indeksas yra pernelyg konservatyvūs ir netinkami praktiniam darbui ekstremalioje darbo aplinkoje, pavyzdžiui, Artimųjų Rytų šalyse, aukštos temperatūros procesų pramonėje ar kasyklose. Į „Scarlet TWL-1S“ įdiegtos ir WBGT, ir TWL indekso funkcijos. Galite tiesiog perjungti šilumos indeksus pagal savo poreikius.