,

Grūdų drėgmės matuoklis Wile 55

307.34 su PVM

Produkto kodas: 7000550-FI1 Kategorijos: , Žymos: , ,

Grūdų drėgmės matuoklis Wile 55 yra pagrindinis įrankis drėgmės kiekiui grūduose ir sėklose matuoti. Matuoklis geriausiai tinka greitiems lauko matavimams atlikti.

Jei jums reikia ypač tikslių ir patikimų matavimo rezultatų, taip pat galite apsvarstyti drėgmės matuoklį „Wile 200„, kuris matuoja ne tik drėgmę, bet ir bandomąjį svorį bei temperatūrą, arba smulkinamų grūdų drėgmės matuoklį „Wile 78„.

 

 

Svarbu! Wile matuoklių skalės nustatymai yra pritaikyti taip, kad kuo tiksliau atitiktų įprastus standartinius grūdų tipus. Tačiau grūdų savybės gali skirtis, pavyzdžiui, dėl skirtingų auginimo sąlygų arba naujų rūšių. Todėl patariame prieš nuimant derlių visada įsitikinti, kad jūsų matuoklio rodmenys atitinka bandymų krosnyje metu gautus rodmenis. Visada paimkite kelis mėginius ir kaip rezultatą naudokite jų vidurkį.

Patarimas! Geriausią grūdų matavimo tikslumą pasieksite, jei matuoklio ir grūdų temperatūra bus 16-32˚C intervale. Matuoklio ir grūdų temperatūra turi kuo tiksliau atitikti viena kitą, o mėginį patartina laikyti kuo sandaresniame inde. Norint gauti patikimą rezultatą, mėginys turi būti reprezentatyvus.

Atkreipkite dėmesį, kad atnaujinus duomenis gali keistis tiek matuojamų grūdų tipų skaičius, tiek drėgmės matavimo diapazonas.

Komplekto sudėtis: grūdų drėgmės matuoklis Wile 55, nešiojimo dėklas su dirželiu, grūdų matavimo indelis, baterija 6F22, 9 V, naudojimo instrukcija.

Akumuliatorius 6F22, 9 V
Garantija 1 metai

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis
Grūdų drėgmės matuoklis Wile 55Grūdų drėgmės matuoklis Wile 55
307.34 su PVM