Refraktometras PCE DRS 2 Druskingumas/chloras

417.33 su PVM

Produkto kodas: PCE-DRS 2 Kategorijos: , Žymos: , ,

Refraktometras PCE DRS 2 Druskingumas/chloras specialiai sukurtas tiksliai vandeninių tirpalų analizei atlikti. Todėl naudodamasis druskingumo refraktometru naudotojas gali atlikti nesudėtingą kokybės kontrolę ir nustatyti, pavyzdžiui, natrio chlorido kiekį skystuose maisto produktuose arba druskos kiekį akvariumuose.

Druskingumo refraktometras – tai tikslus matavimo prietaisas, pagrįstas skysčio lūžio rodiklio matavimu. Refraktometru naudotojas gali išmatuoti druskos koncentraciją skystyje jau nedideliame mėginio kiekyje. Norint gauti reikšmingą rezultatą, pakanka į matuoklio nerūdijančio plieno padėklą įlašinti kelis lašus skysčio. Mėginio padėkle yra uždėta prizmė, ir refrakcijos būdu matuojamas druskos kiekis. Skaitmeniniame druskingumo refraktometre integruotas šviesos šaltinis apsaugo nuo matavimo paklaidų, kurios analoginiuose prietaisuose greitai atsiranda dėl dirbtinės šviesos, pavyzdžiui, liuminescencinių lempų. Matavimo rezultatas, automatiškai kompensavus temperatūrą (nuo 10 iki 40 °C), greitai ir tiksliai parodomas dideliame, lengvai įskaitomame LCD ekrane. Matuoklio naudotojas taip pat gali pasirinkti skirtingus matavimo vienetus: druskingumą (nuo 0 iki 100,00 %), chloro kiekį (nuo 0 iki 57 %), savitąjį tankį (nuo 1 000 iki 1 070) ir lūžio rodiklį (nuo 1,3330 iki 1,3530 nD). Be to, dėl integruoto temperatūros indikatoriaus ekrane pateikiama informacija apie išmatuotą skysčio temperatūrą.

Refraktometro stiklinę prizmę, įdėtą į nerūdijančio plieno dėklą, galima greitai ir lengvai išvalyti prieš ir po matavimo, ji uždaryta plastikiniu prizmės dangteliu. Gamintojas suprojektavo druskingumo refraktometrą taip, kad stiklinė prizmė būtų apsaugota nuo pažeidimų. Trijų mygtukų valdymas užtikrina patogų naudojimą ir beveik pašalina bet kokį neteisingą druskingumo refraktometro veikimą. Gamintojas prietaisą aprūpino automatinio išsijungimo funkcija, kad būtų taupoma matuoklio baterija. Nenaudojamas druskingumo refraktometras automatiškai išsijungia po vienos minutės. Jei reikia, naudotojas gali bet kada pats sukalibruoti prietaisą, įlašindamas kelis lašus distiliuoto vandens į matavimo padėklą ir paleisdamas kalibravimą mygtuku.

Taikymo sritys

Refraktometras naudojamas daugelyje sričių, nes turi plačias pritaikymo galimybes. Vienas iš pritaikymo būdų, pavyzdžiui, maisto produktų gamyboje. Šis tikslus matavimo prietaisas naudojamas sūrymui, konservuotoms daržovėms, sriuboms, sultims ir daugeliui kitų produktų kontroliuoti. Taip pat tramvajų depuose druskingumo refraktometras naudojamas tikrinant, kaip paruošiamos ledo šalinimo priemonės žiemos paslaugoms. Matuoklis taip pat tinka natrio chlorido kiekiui sūriame akvariume tikrinti.

Dėl patogaus valdymo druskingumo refraktometras idealiai tinka druskos kiekiui skysčiuose nustatyti per kelias sekundes. Dėl patogios ir tvirtos konstrukcijos refraktometrą galima naudoti bet kada ir bet kur. Dėl lengvo valdymo, vandeniui atsparaus korpuso ir lanksčių pritaikymo galimybių druskingumo refraktometrai tampa nepakeičiami atliekant daugelį procesų maisto produktų gamyboje, moksliniuose tyrimuose, klinikinėse laboratorijose, taip pat mėgėjiškos veiklos sektoriuje ir per kelias sekundes suteikia naudotojui svarbią pagalbą priimant teisingus sprendimus.

Privalumai

Greiti ir tikslūs matavimo rezultatai
Didelis LCD ekranas (rodmenys ir temperatūra)
Vandeniui atsparus ABS korpusas IP 65
Automatinis temperatūros kompensavimas
Mažas mėginio kiekis
Paprastas kalibravimas distiliuotu vandeniu
Nerūdijančiojo plieno mėginių padėklas su stikline prizme
Paprastas valdymas trimis mygtukais
Baterijos valdymo sistema
Automatinis išsijungimas po 1 min. nenaudojimo

Komplekto sudėtis: refraktometras PCE DRS 2 Druskingumas/chloras, pipetė, prizmės dangtelis, 1,5 V AAA baterija, naudotojo vadovas, nešiojimo dėklas.

Matavimo diapazonas

0 … 100 ‰ druskingumas (druskos kiekis)
0 … 57 ‰ chloro kiekis
1,000 … 1,070 SG (savitasis sunkis)
1,3330 … 1,3530 nD (lūžio rodiklis)
0 … +40 °C / +32 … +104 °F temperatūra

Skiriamoji

geba 1 ‰ / 0,001 SG / 0,0001 nD / 0,1 °

Tikslumas

±2 ‰ / ±0,002 SG / ±0,0003 nD / ±0,5 °C

Bendrosios specifikacijos

Automatinis temperatūros kompensavimas (ATC) 10 … +40 °C / +50 … +104 °F
Matavimo greitis: apytiksl. 1 sekundė.
Mėginio dydis: 4–5 lašai skysčio
Mėginio šulinėlis: Nerūdijančio plieno žiedas virš stiklinės prizmės
Korpusas: ABS plastikas, IP65 apsaugos nuo vandens ir dulkių patekimo klasė
Maitinimas: 1 x 1,5 V AAA baterija
Matmenys: apytiksl. 121 x 58 x 25 mm / 4,76 x 2,28 x 0,98 colio
Svoris: apie 90 g / 0,2 svaro (be akumuliatoriaus)

Jums taip pat gali patikti…

Shopping Cart