Grūdų drėgmės matuoklis PCE GMM 10

291.49 su PVM

Produkto kodas: PCE-GMM 10 Kategorijos: , Žymos: , ,

Grūdų drėgmės matuoklis PCE-GMM 10 specialiai sukurtas tiksliai ir patikimai nustatyti drėgmės kiekį 17 skirtingų rūšių grūduose. Grūdai yra pagrindinis žmonių ir gyvūnų maistas. Be kita ko, jie taip pat naudojami kaip žaliava prabangių maisto produktų, pavyzdžiui, spiritinių gėrimų, gamybai. Tik aukštos kokybės grūdus galima perdirbti ir pelningai parduoti. Lemiamas veiksnys yra drėgmės kiekis grūduose, jis suteikia svarbios informacijos apie jų kokybę. Drėgmės kiekio matavimas yra labai svarbus grūdų sandėliavimui, galiojimo laikui ir kokybei. Jei drėgmės kiekis yra per didelis arba per mažas, daugelio rūšių grūdų negalima optimaliai perdirbti. Kiekvienas su grūdais dirbantis ūkio subjektas žino, kad leistinos drėgmės kiekio ribos neturi būti viršijamos, kitaip neįmanoma viso derliaus perduoti į saugyklą ir perduoti toliau perdirbti.

Grūduose visada yra tam tikras drėgmės kiekis, kuris, priklausomai nuo oro sąlygų, pasirengimo nuimti derlių, derliaus nuėmimo proceso, pasėlių rūšies, gali skirtis. Šiuo atveju labai naudinga naudoti grūdų drėgmės matuoklį, galintį matuoti drėgmės kiekį įvairiuose pasėliuose, nes tereikia perjungti reikiamą režimą.

Todėl labai svarbu prižiūrėti ir stebėti grūdus prieš sandėliavimą, jo metu ir po sandėliavimo. Ideali pagalbinė priemonė yra grūdų drėgmės matuoklis PCE-GMM 10. Naudojant grūdų drėgmės matuoklį, drėgmę galima lengvai, patogiai ir ypač tiksliai išmatuoti ir taip apsaugoti grūdus nuo gedimo. Kadangi grūdų drėgmės matuokliu drėgmės kiekį galima nustatyti tiesiai lauke, naudotojas vietoje gali nuspręsti, ar atėjo tinkamas laikas derliui nuimti.

Kai kalbama apie organinės kilmės medžiagas, būtina atsižvelgti į tai, kiek jos priklauso nuo aplinkos parametrų (temperatūros, drėgmės). Netinkamos laikymo sąlygos gali sukelti kenksmingų bakterijų vystymąsi ir augimą, paskatinti puvimo procesus ir gedimą, pelėsių susidarymą. Visi šie veiksniai lemia derliaus praradimą ir didelius finansinius nuostolius. Kad taip neatsitiktų, būtina reguliariai ir tiksliai atlikti matavimus. Grūdų drėgmės matuoklis vos per labai trumpą laiką gali pateikti savo operatoriui reikiamą informaciją, kuri pateikiama prietaiso ekrane.

Drėgmės pusiausvyros/džiovinimo parinktys

Ūkininkas visada stengiasi kuo labiau sumažinti grūdų nuostolius kūlimo metu, kartu jis nori labai greitai važiuoti su kombainu, kad nuimtų derlių iš kuo didesnio hektaro ir grūdų ploto. Kita vertus, absoliuti nuimtų grūdų drėgmė yra labai svarbi sandėliavimo procesui. Vakare arba, žinoma, lyjant lietui, drėgmės kiekis grūduose būna per didelis, kad būtų galima tęsti derliaus nuėmimą.

Taikymo sritys

Grūdų drėgmės matuoklis idealiai tinka patikimai nustatyti 15 skirtingų rūšių grūdų drėgmę. Kompaktiškas ir patogus dizainas bei akumuliatorinis grūdų drėgmės matuoklio veikimas užtikrina lankstų ir nuo vietos nepriklausomą naudojimą. Matuokliu drėgmę galima nustatyti, pavyzdžiui, nuimant derlių lauke. Grūdų drėgmės matuoklis idealiai tinka svarbiems grūdų laikymo ir kokybės rodikliams nustatyti. PCE grūdų drėgmės matuoklis taip pat yra svarbus įrankis auginant grūdus, malūnuose, grūdų perdirbimo įmonėse ar grūdų ir ankštinių augalų perdirbimo pramonėje.

Produktai, skirti grūdų drėgmei matuoti internetu ir (arba) linijiniu būdu

Internetinis drėgmės matavimas ypač tinka grūdų drėgmei matuoti grūdų malūnuose, kai grūdai prieš malimą garinami. Mikrobangų drėgmės jutikliai leidžia labai greitai ir tiksliai išmatuoti grūdų drėgmę. Drėgmė nuolat fiksuojama masės sraute ir yra labai tiksliai atkuriama, neatsižvelgiant į tankį ir temperatūrą. Kartu su HMI grynojo matavimo sistema tampa išbaigta grūdų drėgmės kontrolės ir stebėjimo sistema.

Privalumai

Nedidelis mėginio kiekis
17 grūdų rūšių
Reguliavimo galimybė
Temperatūros kompensavimas
Paprastas tvarkymas
Grafinis ekranas

Komplekto sudėtis: grūdų drėgmės matuoklis PCE GMM 10, nešiojimo dėklas, valymo šepetėlis, atsuktuvas, 9 V bloko baterija, naudotojo vadovas.

Grūdai     Matavimo diapazonas     Rezoliucija Tikslumas
Kvieciai 9 … 38% 0.1% ± 0.5%
Kukurūzai 9 … 39% 0.1% ± 0.5%
Japonica ryžiai 8.5 … 40% 0.1% ± 0.5%
Indijos ryžiai 8.9 … 30.4% 0.1% ± 0.5%
Sojos pupelės 8.9 … 33.4% 0.1% ± 0.5%
Ryžiai 10.4 … 26.4% 0.1% ± 0.5%
Sorgas 8 … 35% 0.1% ± 0.5%
Rapsų 6.4 … 25.4% 0.1% ± 0.5%
Žmonės 9.4 … 28.4% 0.1% ± 0.5%
Riešutai 5.4 … 18.9% 0.1% ± 0.5%
Miežiai 9.4 … 26.4% 0.1% ± 0.5%
Saulėgrąžų sėklos 7.9 … 24.4% 0.1% ± 0.5%
Kavos pupelės 10 … 30% 0.1% ± 0.5%
Kakavos pupelės 4.5 … 17% 0.1% ± 0.5%
Sezamas 6 … 18% 0.1% ± 0.5%
Sėmenys / linų sėmenys 4.5 … 18% 0.1% ± 0.5%
Migdolai 4.5 … 21% 0.1% ± 0.5%
Pakartojamumas 0.2%
Reguliavimo diapazonas ± 9.9%
Mėginio dydis Apie 65 ml
Darbo temperatūros diapazonas  0 … 40 °C / 32 … 104 °F
Temperatūros kompensacija Automatiškai
Maitinimas 9V bloko baterija
Automatinis išjungimas Po 3 minučių

Jums taip pat gali patikti…

Shopping Cart