Refraktometras PCE DRU 1 Karbamidas/AdBlue

361.67 su PVM

Produkto kodas: PCE-DRU 1 Kategorijos: , Žymos: , ,

Refraktometras PCE  DRU 1 Karbamidas/AdBlue specialiai sukurtas atlikti tikslią karbamido tirpalo analizę. Taip naudodamasis AdBlue refraktometru naudotojas gali atlikti nesudėtingą kokybės kontrolę, patikrinti karbamido koncentraciją dyzelino priede AdBlue ir nustatyti, ar tirpalas atitinka automobilių pramonės reikalavimus.

AdBlue – distiliuoto vandens ir sintetinio karbamido (karbamido) mišinys – naudojamas automobilių pramonėje kaip dyzelino priedas. Jis naudojamas azoto oksidų išmetimui mažinti ir teisės aktais nustatytiems išmetamųjų teršalų standartams atitikti. Refraktometras yra tikslus matavimo prietaisas, pagrįstas skysčio lūžio rodiklio matavimu ir užtikrinantis didžiausią patikimumą net ir sudėtingomis matavimo sąlygomis. Net ir turėdamas nedidelį mėginio kiekį, naudotojas gali išmatuoti karbamido koncentraciją skystyje naudodamas refraktometrą. Norint gauti reikšmingą rezultatą, pakanka į prietaiso nerūdijančio plieno padėklą įlašinti kelis lašus AdBlue. Mėginio padėkle yra uždaryta prizmė, todėl šviesos lūžio būdu matuojamas karbamido kiekis. Skaitmeniniame prietaise integruotas šviesos šaltinis apsaugo nuo matavimo paklaidų, kurios gali greitai atsirasti dėl dirbtinės šviesos analoginiame refraktometre.

Temperatūros įtaka matuoklio naudojimo metu kompensuojama iš vidaus. Po šio automatinio temperatūros kompensavimo (nuo 10 iki 40 °C) matavimo rezultatas greitai ir tiksliai rodomas dideliame, lengvai įskaitomame refraktometro LCD ekrane. Tyrimo prietaiso naudotojas gali pasirinkti vieną iš dviejų matavimo parametrų: karbamido (NH2) / AdBlue (2CO) (nuo 0 iki 51,0 %) ir lūžio rodiklio (nuo 1,3330 iki 1,4056 nD). Be to, dėl integruoto temperatūros indikatoriaus ekrane pateikiama informacija apie išmatuotą skysčio temperatūrą. Skaitmeninio refraktometro stiklo prizmę, įdėtą į nerūdijančio plieno lovelį, galima greitai ir lengvai išvalyti prieš ir po matavimo, ji uždaryta plastikiniu prizmės dangteliu. Gamintojas refraktometrą suprojektavo taip, kad stiklinė prizmė būtų apsaugota nuo pažeidimų. Patogus trijų mygtukų valdymas užtikrina patogų naudojimą. Siekdamas taupyti matuoklio bateriją, gamintojas skaitmeniniame prietaise įrengė automatinio išsijungimo funkciją. Nenaudojamas testavimo prietaisas automatiškai išsijungia po vienos minutės. Prireikus, paspaudęs mygtuką, naudotojas gali asmeniškai sukalibruoti matuoklį, įlašindamas kelis lašus distiliuoto vandens.

Taikymo sritys

Refraktometras yra optinis matavimo prietaisas, kuriuo naudotojas gali nustatyti daugelio skirtingų tirpalų maišymo santykį. refraktometras naudojamas automobilių pramonėje, idealiai tinka patikimai neatidėliotinai analizei, yra universalus ir lengvai naudojamas prietaisas. Ilgesnį laiką laikomas dyzelino priedas AdBlue gali palaipsniui suirti. Naudojant prietaisą, karbamido ir vandens tirpalą galima greitai ir lengvai patikrinti. Dėl patogaus valdymo testavimo prietaisas puikiai tinka karbamido kiekiui AdBlue nustatyti per kelias sekundes. Refraktometras yra patogios ir tvirtos konstrukcijos, todėl jį galima naudoti bet kada ir bet kur. Dėl lengvo valdymo ir vandeniui atsparaus korpuso bandymo prietaisas yra nepakeičiamas prietaisas dyzelino priedui AdBlue tikrinti, kuris per kelias sekundes vartotojui suteikia svarbios naudingos informacijos.

Privalumai

Greiti ir tikslūs rezultatai
Didelis LCD ekranas (rodmenys ir temperatūra)
Vandeniui atsparus ABS korpusas IP 65
Automatinis temperatūros kompensavimas
Nedidelis mėginio kiekis
Paprastas kalibravimas distiliuotu vandeniu
Nerūdijančiojo plieno mėginių padėklas su stiklo prizme
Paprastas valdymas trimis mygtukais
Baterijų valdymo sistema
Automatinis išsijungimas po 1 min. neveikimo

Komplekto sudėtis: refraktometras PCE DRU 1 Karbamidas/AdBlue, pipetė, prizmės dangtelis, 1,5 V AAA baterija, naudotojo vadovas, nešiojimo dėklas.

Matavimo diapazonas

0 … 51 % karbamido (NH2) 2C0 (AdBlue) kiekis
1,3330 … 1,4056 nD (lūžio rodiklis)
0 … +40 °C / +32 … +104 °F temperatūra

Skiriamoji

geba 0,1 % / 0,0001 nD / 0,1 °

Tikslumas

±0,2 % / ±0,0003 nD / ±0,5 °C

Bendrosios specifikacijos

Automatinio temperatūros kompensavimo (ATC) diapazonas: +10 … +40 °C / +50 … +104 °F
Matavimo greitis: apytiksliai 1 sekundė.
Mėginio dydis: 4–5 lašai skysčio
Mėginio šulinys: Nerūdijančio plieno žiedas virš stiklinės prizmės
Korpusas: ABS plastikas, IP65 apsaugos nuo vandens ir dulkių patekimo klasė
Maitinimas: 1 x 1,5 V AAA baterija
Matmenys: apytiksl. 121 x 58 x 25 mm / 4,76 x 2,28 x 0,98 colio
Svoris: apytiksl. 90 g / 0,2 svaro (be akumuliatoriaus)

Jums taip pat gali patikti…

Shopping Cart